Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (11.11.2017)

Facebooktwitter

netflix-blacklist-S5-bg-1
[AKTUALIZACJE] Netflix Polska udostępnił dziś w swojej ofercie 7 odcinek 5. sezonu serialu „The Blacklist / Czarna lista” (2013).

The Blacklist / Czarna lista (2013) – serial, sezony 1-4 – UHD/4K – 16+ – 8,96/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. sezonu serialu.

S5:O7 – 7. Korporacja Kilgannonów – 43m
netflix-blacklist-S5O7
Dembe przenika do organizacji zajmującej się handlem ludźmi, ale oddział traci z nim kontakt. Śledztwo prowadzone przez Toma zagraża jego życiu.

Kolejny odcinek zadebiutuje w ofercie Netflix Polska dopiero od 25 listopada 2017r.


Bez wcześniejszej zapowiedzi do oferty Netflix Polska został dziś dodany film:

netflix-Bon Cop Bad Cop 2-bg-1Bon Cop Bad Cop 2 / Dobrzy gliniarze 2 (2017) – film2g6m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.8/10

Dwóch doświadczonych gliniarzy wraca do akcji. Tym razem muszą rozpracować grupę złodziei samochodów, która okazuje się groźniejsza, niż mogło się wydawać.

W rolach głównych: Patrick Huard, Colm Feore, Marc Beaupré
Gatunki: Akcja i przygoda, Komedie akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Komedie, Filmy kryminalne, Komedie kryminalne
Reżyser: Alain Desrochers


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (10.11.2017)

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska (10.11.2017)


Aktualizacja: Przypominamy, iż serial anime „Yuki Yuna Is a Hero” (2014) będzie dostępny w ofercie Netflix Polska tylko do jutra, czyli 12 listopada i po tym dniu zostanie z niej usunięty.

netflix-Yuki Yuna Is a Hero-bg-1Yuki Yuna Is a Hero (2014) – serial anime, sezon 1 –  13+ – 6,24/10 – brak polskiej wersji językowej
IMDb: 7.1/10

Aby odeprzeć ataki potworów, bóstwo chroniące ludzkość obdarza supermocami członków szkolnego „klubu bohaterów”.

W rolach głównych: Haruka Terui, Yumi Uchiyama, Suzuko Mimori
Gatunki: Seriale i programy, Seriale anime, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów

Sezon 1: Tęczowe światło przenosi Yunę Yuki i jej szkolnych przyjaciół do kolorowego lasu, gdzie walczą w obronie bóstwa chroniącego ludzkość.


Aktualizacja cd.: Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś również o 5 odcinek 4. sezonu serialu „Jane the Virgin” (2014).

netflix-Jane The Virgin-S4-bg1-1Jane the Virgin (2014)  – serial, sezon 1-4 – 13+ – 7,78/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Jane Villanueva poprzysięgła cnotę aż do ślubu. Chyba musi zmienić plany, bo w wyniku błędu lekarskiego zaszła w ciążę.

W rolach głównych: Gina Rodriguez, Andrea Navedo, Yael Grobglas
Gatunki: Seriale i programy, Seriale romantyczne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe,Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jennie Snyder Urman

Gina Rodriguez zdobyła Złoty Glob za rolę w tej satyrycznej opowieści o cudownym poczęciu.

Sezon 1: Cnotliwe życie młodej kobiety zmienia się diametralnie po badaniu lekarskim. Zakręcone fabuły jej ulubionych telenoweli to teraz jej życie.

Sezon 2: W sezonie 2. Jane umiera ze zgryzoty, gdy Mateo zostaje porwany, a ponadto płynie pod prąd na uniwerku i przeżywa miłosne rozterki.

Sezon 3: Życie Michaela wisi na włosku. Xo rozważa swoje opcje. Podstęp Anezki zaczyna wychodzić na jaw. Jane poznaje sekrety rodzinne Alby.

Sezon 4: Jane wraca do dawnej miłości. Xo i Rogelio muszą pogodzić się z szokującymi wydarzeniami z ich życia. Rafael wprowadza się do nowego domu.

S4:O5 – 5. Rozdział sześćdziesiąty dziewiąty – 42 min

netflix-jane-the-virgin-S4E5

Nowy odcinek serialu trafi do oferty co tydzień w sobotę, czyli 6 odcinek 4. sezonu będzie dostępny od 18 listopada 2017r.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner