Netflix Polska zwiastuny: Feministki: Co sobie myślały?, Dzieciak rządzi: Znowu w grze sezon 2 i Titans sezon 1

Facebooktwitter

netflix Feminists1 What Were They Thinking
Netflix
Polska zaprezentował w ciągu ostatnich kilku dni zwiastuny nowego serialu, filmu oraz nowego sezonu serialu:

Feminists: What Were They Thinking? / Feministki: Co sobie myślały? (2018) | film | 1g26m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Film bierze za punkt wyjścia zdjęcia kobiet, które w latach 70. zapoczątkowały ruch feministyczny, by pokazać, jak potoczyły się ich losy i ile jeszcze jest do zrobienia.

Gatunki: Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne, Dokumenty o tematyce politycznej
Kategorie: Prowokacyjne, Inspirujące
Reżyser: Johanna Demetrakas

W dokumencie Johanny Demetrakas wystąpiły Jane Fonda, Lily Tomlin, Michelle Phillips i wiele innych kobiet.

 

Dokument obiera za punkt wyjścia zdjęcia Cynthii MacAdams z połowy lat 70., aby pokazać rozwój ruchów feministycznych od tego czasu do współczesności.

Ich historie utorowały drogę do naszej przyszłości. Najnowszy film dokumentalny Netflix to historia ruchu kobiecego lat 70., osnuta na kanwie zdjęć feministek autorstwa fotografki Cynthii MacAdams. Czym był ten fenomen 40 lat temu, a czym jest on dzisiaj?

Film „Feministki: Co sobie myślały?” zadebiutuje w ofercie Netflix Polska już 12 października 2018r.


Titans (2018) | serial, sezon 1 | można pobrać | polskie napisy i lektor

Grupa nastoletnich bohaterów dowodzona przez Robina, niegdyś pomocnika Batmana, walczy z przestępcami i własnymi demonami.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy

Robin popada w konflikt z Batmanem, po czym tworzy ekipę młodych wyrzutków obdarzonych supermocami, którzy podejmują tytaniczny wysiłek walki z przestępcami.

Serial „Titans” podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Wkrótce odkrywają, że chociaż z osobna wszyscy są wewnętrznie poranieni, wspólnie są Tytanami.

Data premiery jeszcze nie została opublikowana.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner