Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 21 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy film, stand-up i nowy sezon serialu animowanego Bal słówek. Dwie polskie produkcje zostały dziś usunięte z oferty. Serial Bates Motel został przeznaczony do usunięcia z oferty 20 lutego 2020r.

Dzisiejsze nowości

Fortune Feimster: Sweet & Salty (2020) | stand-up | 1h1m | 13+ | UHD, 4K | polskie napisy

Opis Netflix: Aktorka, komiczka i scenarzystka Fortune Feimster opowiada na scenie o swoich południowych korzeniach, seksualnym przebudzeniu i karierze w show-biznesie.

W rolach głównych: Fortune Feimster

Fortune Feimster grała postać Colette w „Świecie według Mindy”, a także była gwiazdą i scenarzystką „Chelsea Lately”.

 

Gatunki: Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Komedie
Kategorie: Prześmiewczy4. sezon Bal słówek / Word Party (2016) | serial animowany, sezon 1-4 |  6,24/10 | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Poznaj Waldusia, Renię, Hopka i Lulu — urocze małe zwierzątka, które chcą się uczyć i bawić właśnie z Tobą!

Stworzony przez wytwórnię Jima Hensona program pomaga maluchom rozwijać słownictwo i umiejętności społeczne.Sezon 1.: 14 odcinków – Serial oryginalny Netflix, stworzony przez wytwórnię Jima Hensona, w którym przedszkolaki mogą jednocześnie bawić się i uczyć nowych słów od 4 uroczych małych zwierzaków.

Sezon 2.: 12 odcinków – W sezonie 2. cztery przemiłe zwierzaczki uczą przedszkolaki słówek związanych z przyrodą, ruchem, kształtami i zmysłami.

Sezon 3.: 14 odcinków – Walduś, Renia, Hopek i Lulu pomagają przedszkolakom w nauce, świetnie się przy tym bawiąc. Zobaczcie, jak zakładają zespół, grają w gry i poznają siłę przyjaźni.

Sezon 4.: 10 odcinków od 21.01.2020 – Czas na muzykę i zabawę w gronie zwierzątek! Dołączcie do Reni, Waldusia, Hopka, Lulu i ich nowej przyjaciółki Tili, która uczy ich chińskich słówek.

W rolach głównych: Victor Yerrid, Alice Dinnean, Alon Williams
Twórcy: Alex Rockwell

Gatunki: Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki, Edukacyjne dla dzieci
Kategorie: Pogodny

Romans / Gniew (2017)
film – 1g30m –  polski lektor

Życie nękanego koszmarnymi wspomnieniami z dzieciństwa Malky’ego rozpada się w gruz, gdy dostaje pracę przy wyburzaniu lokalnego kościoła.

W rolach głównych: Orlando Bloom, Janet Montgomery, Anne Reid

Gatunki: Filmy brytyjskie, Dramaty
Kategorie: Wzruszający

Filmy dziś usunięte

Battle of Warsaw 1920 / 1920 Bitwa Warszawska (2011)
film – 1g50m – polska produkcja

Warszawa, rok 1920. Ola jest aktorką warszawskiego teatru rewiowego i narzeczoną Jana, lewicującego poety i kawalerzysty. Po otrzymaniu rozkazu wyjazdu na front, Jan postanawia oświadczyć się Oli i natychmiast ożenić. Ślubu w kościele św. Anny w Warszawie udziela młodym ksiądz Ignacy Skorupka. Podczas walk Jan zostaje posądzony o sympatie komunistyczne i bolszewicką agitację. Sąd wojskowy skazuje go na karę śmierci. Tymczasem Olę nachodzi w teatrze natrętny wielbiciel, kapitan żandarmerii Kostrzewa. Wkrótce Ola wstępuje do Ochotniczej Legii Kobiet jako sanitariuszka i przygotowuje się do obrony Warszawy. Wciąż ma nadzieję na odnalezienie męża, po którym wszelki ślad zaginął… Wątek miłosny przeplata się z dramatycznymi wydarzeniami, których nie szczędzi bohaterom historia. [themoviedb.org]

Wyjazd integracyjny (2011)
film – 1g25m – polska produkcja

Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. W obsadzie filmu integruje się doborowa ekipa aktorska – obok wymienionych w imprezie udział biorą: Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Grzegorz Halama, Mariusz Czajka, Robert Gonera, Zbigniew Buczkowski, Jarosław Jakimowicz i Mirosław Zbrojewicz, a ich komiczne popisy wspomagają Afrykańczyk, Eskimos, para Norwegów i… indiański zespół disco polo. Suma wszystkich kaców dopiero przed Wami! [themoviedb.org]

Serial dostępny w ofercie tylko do 19 lutego 2020r.

Bates Motel (2013)
serial – 8,5/10 – polskie napisy i lektor

Po śmierci ojca Norman Bates wraz z matką otwiera hotel. Jednak mordercze skłonności chłopca wkrótce dają znać o sobie…

Vera Farmiga za rolę w tym prequelu do głośnego horroru Hitchcocka otrzymała nominację do nagrody Emmy.

 

Sezon 1.: 10 odcinków – Po śmierci męża Norma Bates przeprowadza się wraz z nastoletnim synem do małego miasteczka w stanie Oregon i kupuje tam przydrożny motel.

Sezon 2.: 10 odcinków – W tej serii młodziutki Norman Bates musi się pilnować, bo zrozpaczony ojciec jednej z jego ofiar poprzysiągł odnaleźć jej mordercę.

Sezon 3.: 10 odcinków – Kiedy Norman staje się nieobliczalny, Norma coraz bardziej polega na Dylanie. Do miasteczka wraca Caleb, jeszcze bardziej komplikując rodzinną sytuację.

Sezon 4.: 10 odcinków od 07.03.2018 – Stosunki między Normą a Normanem coraz bardziej się komplikują. Norma stara się o pomoc dla syna, a w ich życiu pojawiają się szeryf i lekarz.

Sezon 5.: 10 odcinków od 20.02.2019 – Minęły dwa lata i Norman wydaje się prowadzić szczęśliwe życie przeciętnego człowieka. Ale tak naprawdę mroczne myśli nie przestają go nawiedzać.

W rolach głównych: Vera Farmiga, Freddie Highmore, Max Thieriot
Twórcy: Carlton Cuse, Anthony Cipriano, Kerry Ehrin

Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Przerażający, Trzymający w napięciu

 Film dostępny w ofercie tylko do 27 stycznia 2020r.

Flatliners / Linia życia (2017)
film – 1g50m – polskie napisy i lektor

Grupa studentów medycyny bada zagadnienie życia po śmierci, zatrzymując na chwilę własne serca. Nie mają pojęcia, że eksperyment będzie miał przerażające efekty uboczne.

Remake filmu z 1990 r. — na ekranie ponownie pojawia się Kiefer Sutherland, tym razem w towarzystwie Ellen Page.

 

W rolach głównych: Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev

Gatunki: Dramaty, Thrillery, Thrillery psychologiczne, Thrillery science fiction, Science fiction i fantasy.
Kategorie: Mrożące krew w żyłach, Straszne, Trzymające w napięciu

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix poszerza ofertę filmów animowanych o 21 arcydzieł od Studia Ghibli

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 20 stycznia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner