Netflix prezentuje oficjalny zwiastun filmu GRA O „BIAŁE ZŁOTO”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

Gra_o_biale_zloto-1Netflix zaprezentował wczoraj oficjalny zwiastun filmu Gra o „białe złoto” (2016), którego globalna premiera przewidziana jest na 4 listopada 2016 r.

Afrykańskie słonie są na skraju wymarcia. Twórcy filmu przenikają w głąb światowej siatki przemytników kości słoniowej, demaskując kłusowników i nielegalnych sprzedawców.

Słonie giną w zastraszającym tempie: 1 na 15 minut. Giną z powodu nielegalnego handlu kością słoniową prowadzonego przez brutalną i skorumpowaną grupę, z którą mało kto jest się gotów zmierzyć. GRA O „BIAŁE ZŁOTO” przedstawia mroczny świat przemytników kości słoniowej i drogę tego materiału z Afryki na ulice Chin. Ten film budzi w widzach wściekłość i nadzieję, pokazując oddanych sprawie aktywistów, strażników parków narodowych i ekologów, którzy współpracują z organizacjami wywiadowczymi, aby przeniknąć do globalnej siatki przemytników kości słoniowej.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Netflix prezentuje oficjalny zwiastun filmu GRA O „BIAŁE ZŁOTO”

  1. Cieszę się, że na Netflixie pojawiają się filmy dokumentalne, poruszające tematy dotyczące ochrony środowiska, w szerokim tego słowa znaczeniu. To nie są łatwe i przyjemne filmy, pewnie większość ludzi ich nie ogląda, bo po co się wzruszać i psuć sobie dobre samopoczucie i dzień pracy faktem, iż gdzieś tam zabijane są słonie, tygrysy, rekiny, że umierają rafy koralowe itp. Niemniej jednak może ktoś obejrzy tego typu film i być może to wpłynie na jego sposób postrzegania życia na Ziemi.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...