Netflix prezentuje oficjalny zwiastun serialu „Lemony Snicket: Seria Niefortunnych Zdarzeń” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-lemony-snicketsDosłownie kilkanaście minut temu Netflix Polska opublikował oficjalny zwiastun serialu Lemony Snicket: Seria Niefortunnych Zdarzeń (2017).

Osierocone dzieci Baudelaire’ów walczą, by rozwiązać zagadkę śmierci rodziców, odpierając niesłuszne oskarżenia i ataki nękającego ich wujka.

W rolach głównych: Neil Patrick Harris, Patrick Warburton, Joan Cusack

Drogi widzu! Mamy wątpliwą przyjemność przedstawić Ci oficjalny zwiastun, który jest ponurą opowieścią o przygnębiających wydarzeniach z życia trójki sierot Baudelaire oraz podłego Hrabiego Olafa. Mając na uwadze Twoje zdrowie psychiczne i szczęśliwe życie w wirtualnym świecie, zalecamy niezwłocznie wyszukać filmik „kot gra na keyboardzie” i spędzić kolejne 2,5 minuty na oglądaniu kota w koszulce, który próbuje grać na instrumencie. Z wyrazami szacunku, Netflix „Seria niefortunnych zdarzeń” — serial na podstawie bestsellerowego cyklu książek napisanych przez Daniela Handlera (pod pseudonimem Lemony Snicket), z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo szuka wskazówek umożliwiających wytłumaczenie zagadkowej śmierci rodziców, ale musi na każdym kroku uważać na Olafa, który skrywa się pod różnymi przebraniami i co chwila opracowuje nowy podstępny plan. Premiera tego 8-odcinkowego serialu oryginalnego jest zaplanowana na 13 stycznia 2017 r. — tylko w serwisie Netflix. Producentami wykonawczymi są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Netflix — serial oryginalny

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...