Amazon Prime podbije świat już w grudniu 2016 r., i Polskę też

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

amazon-prime-Find_Prime._CB331800185_Przy okazji jutrzejszej premiery programu The Grand Tour na Amazon Prime (USA, UK, Niemcy i Japonia), tworzonego przez  byłych prowadzących programu Top Gear (BBC), dowiedzieliśmy się, iż w grudniu serwis SVOD będzie dostępny w 200 krajach na świecie, w tym także w Polsce, co potwierdził Amazon Polska.

Amazon Prime to internetowa usługa strumieniowania (SVOD) filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Jest to drugi serwis streamingowy po Netflixie, który będzie dostępny globalnie.

Nie znamy jeszcze szczegółów dotycząych daty światowej premiery ani oferty jaka będzie dostępna w Polsce. Obecnie można skorzystać z darmowego miesiąca i potestować usługę – https://www.amazon.de/gp/prime/pipeline/landing?ie=UTF8&ref=nav_menu_bluebg_boxes_unrec_cta. Amazon proponuje klientom trzy warianty cenowe:

  • 7,99 EUR/mies. – Oglądaj filmy i seriale TV bez limitów w usłudze Prime Video
  • 8,99 EUR/mies. – Darmowa dostawa premium w ramach programu Amazon Prime;
    Oglądaj filmy i seriale TV bez limitów w usłudze Prime Video; Ponad milion utworów, wyselekcjonowane listy odtwarzania i spersonalizowane stacje radiowe.; Wcześniejszy dostęp do ofert błyskawicznych (30 minut przed innymi klientami); Bezpieczne, nieograniczone miejsce do przechowywania zdjęć.
  • 49 EUR/rok (po roku 69 EUR) – jak opcja za 8,99 EUR/mies.

Podobnie jak u Netflixa, można w każdej chwili zrezygnować z usługi.

amazon-prime-cennik-17_11_2016

Dla zainteresowanych korzystaniem z Amazon Prime USA:

Dziś można skorzystać ze zniżki 20$ i zakupić roczny abonament w cenie tylko 79$ na stronie https://www.amazon.com/Amazon-Prime-One-Year-Membership/dp/B00DBYBNEE

amazon-prime-discount-18_11_2016

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Amazon Prime podbije świat już w grudniu 2016 r., i Polskę też

  1. Z seriali które można obejrzeć na Amazon Prime, to m.in. The Man In the High Castle, Hand of God, Goliath, oczywiście bez polskich napisów.

  2. Można niby testować, ale na razie Amazon Fire TV nie wysyłają do Polski. Ostatnio byłem tym urządzeniem zainteresowany, ale żaden z oddziałów A. widać nie był zainteresowany, abym je kupił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...