Netflix: Ruszyła produkcja części trzeciej serialu Dom z papieru

Facebooktwitter

Netflix udostępnił dziś pierwsze materiały promocyjne serialu Dom z papieru część 3. Premiera serialu już w 2019 r. tylko na Netflix!

 

W materiale wideo widzimy znane już z poprzednich sezonów twarze, które spotykają się by wspólnie po raz pierwszy zapoznać się ze scenariuszem. Dołaczą do nich nowi członkowie obsady: Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier)

W nowym sezonie znów pojawią się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez) oraz twórca serialu Álex Pina i reżyser Jesús Colmenar.

W materiale pojawia się także Berlin (Pedro Alonso), który zginął pod koniec drugiej części. Jego obecność może jednak rodzić spekulacje, co do prawdziwego losu bohatera.

netflix-Dom z papieru-s3

Dom z papieru  to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflix. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Netflix ogłosił niedawno nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu – Álexem Piną.


La casa de papel / Money Heist / Dom z papieru (2017) | serial, część 1-2 | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 8.7/10

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

W rolach głównych: Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte
Obsada: Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte, Paco Tous, Enrique Arce, Pedro Alonso, María Pedraza, Alba Flores, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Darko Peric, Kiti Mánver
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Thrillery telewizyjne
Kategorie: Emocjonujące, Trzymające w napięciu
Twórca: Álex Pina

Sezon 1: Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

Sezon 2: Policja jest bliska ustalenia tożsamości Profesora, jednak brak komunikacji między nim a ekipą z mennicy prowadzi do buntu i aresztowania jednego ze złodziei.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na listopad 2018 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Netflix: Oficjalny zwiastun [HD] filmu The Holiday Calendar / Świąteczny kalendarz (2018)

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix: Ruszyła produkcja części trzeciej serialu Dom z papieru

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner