Netflix: Sex Education – drugi sezon serialu potwierdzony

Facebooktwitter

Netflix SEX EDUCATION S2
Netflix: Doceniony przez krytyków serial Sex Education powróci z drugim sezonem.

W styczniu widzowie z całego świata pokochali Sex Education i studentów liceum Moordale. Serial okazał się być hitem i już w pierwszych 4 tygodniach obejrzano go w ponad 40 milionach domów. Odpowiadając na prośby fanów, Netflix ogłosił, że powstanie 8 nowych odcinków tego prawdziwego, szczerego i przezabawnie dziwacznego serialu.

Produkcja drugiego sezonu rozpocznie się wiosną w Wielkiej Brytanii. W swoje serialowe role znów wcielą się Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison i Alistair Petrie. Laurie Nunn znów będzie twórczynią i producentką wykonawczą. Producentem wykonawczym będzie też Jamie Campbell, a za produkcję odpowiadać będzie firma Eleven.

Pierwszy sezon został doceniony przez widzów i krytyków. Zapoczątkował wzruszające dyskusje na temat seksualności, związków i tożsamości. Serial chwalono za ukazanie dojrzewania z nowej, świeżej perspektywy utrzymanej w duchu feminizmu i pokazanie przekroju barwnych postaci, które skradły serca widzów.

Twórcą i scenarzystką Sex Education jest Laurie Nunn. Serial został wyreżyserowany przez Bena Taylora i Kate Herron. Producentami wykonawczymi są Jamie Campbell i Ben Taylor przy współpracy z Sian Robins-Grace. Za produkcję serii dla Netflix odpowiedzialne było studio Eleven.


Czytaj również:

Premiera nowego odcinka 3. sezonu serii „The Grand Tour” (2016) w ofercie Amazon Prime Video

Netflix: Ruchome piaski – zapowiedź i data premiery. Jak romantycznie! – zwiastun

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...