Netflix: Ruchome piaski – zapowiedź i data premiery. Jak romantycznie! – zwiastun

Facebooktwitter

netflix Isnt It Romantic
Netflix
zaprezentował zapowiedź i ogłosił datę premiery pierwszego szwedzkiego serialu oryginalnego – Ruchome piaski.

Scenariusz serialu jest oparty na bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem.

Premiera serialu już 5 kwietnia 2019r. tylko na Netflix.

O serialu

Po tym, jak w prywatnej szkole podstawowej w prestiżowej dzielnicy Sztokholmu dochodzi do strzelaniny, Maja Norberg – zwyczajna uczennica liceum – zostaje oskarżona o mordestwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie.

W serialu wystąpią m.in. Hanna Ardéhn w roli Mai oraz Felix Sandman w roli Sebastiana. Serial reżyserują Per-Olav Sørensen (Nobel, Bitwa o ciężką wodę) i Lisa Farzaneh (Arne Dahl, Det som göms i snö). Scenariusz napisała Camilla Ahlgren (Most nad Sundem). Producentami wykonawczymi są Pontus Edgren (Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął) oraz Martina Håkansson. Za produkcję odpowiada Fatima Varhos (Sanctuary, Więcej niż Bergman) i Frida Asp (Bonus Family, The Simple Heist) z FLX.

Quicksand / Ruchome piaski (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Po strzelaninie w sztokholmskim prywatnym liceum Maja staje przed sądem oskarżona o zabójstwo. Serial na podstawie bestsellera.

Gatunki Seriale oparte na literaturze, Seriale i programy dla nastolatków, Swedish TV Shows, Seriale i programy skandynawskie, Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne
Kategorie: Mroczne, Wzruszające


Netflix udostępnił także zwiastun komedii Jak romantycznie!

Jak romantycznie! (zwiastun)
Cyniczna architektka, która nie znosi komedii romantycznych, budzi się w świecie żywcem wyjętym z jej znienawidzonych filmów. Na ekranie Rebel Wilson i Liam Hemsworth.

Nowojorska architekt Natalie (Rebel Wilson) robi wszystko, by w końcu doceniono ją w pracy, ale zamiast kreślić projekty drapaczy chmur, ciągle parzy komuś kawę i podaje kanapki. Jakby tego było mało, pewnego dnia zostaje napadnięta, a potem budzi się w szpitalu i odkrywa, że jej życie zamieniło się w komedię romantyczną, w której ona sama gra główną rolę. Czy ta zaprzysięgła cyniczka odnajdzie się w nowej koszmarnej rzeczywistości?

W filmie występują również Liam Hemsworth, Adam Devine oraz Priyanka Chopra.

Film „Jak romantycznie!” będzie dostępny na Netflix od 28 lutego. Dwa tygodnie wcześniej będzie można go obejrzeć w amerykańskich kinach.

Isn’t It Romantic / Jak romantycznie! (2019) | film | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Architektka uczulona na wszystko, co ckliwe, budzi się pewnego dnia w przerażająco perfekcyjnym świecie komedii romantycznych. W roli głównej Rebel Wilson.

W rolach głównych:Rebel Wilson, Liam Hemsworth, Adam DeVine
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy satyryczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Zabawne, Romantyczne


Czytaj również:

I Am the Night – nowy miniserial inspirowany faktami. Chris Pine w jednej z głównych ról. Premiera w HBO GO 5 lutego, emisja w HBO od 4 marca

Premiery i aktualizacje w ofercie, serial usunięty, nowe filmy przeznaczone do usunięcia (28.01.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner