Netflix udostępnia program do testowania szybkości łącza internetowego – FAST Speed Test

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 5]

netflix-FAST_Speed_Test
Netflix udostępnił wczoraj dla Androida i iOS darmowy program do testowania szybkości połączenia internetowego.

Aplikacja FAST Speed Test automatycznie pobiera serię danych z serwerów Netflixa i na tej podstawie kalkuluje szybkość pobierania (download) na danym łączu. Pozwala również na porównanie rezultatów z popularnym serwisem do testowania szybkości łącza Speedtest.net.

Aplikacja pozbawiona jest reklam.

netflix-FAST_Speed_Test-iOS

KOMENTARZE:

12 myśli nt. „Netflix udostępnia program do testowania szybkości łącza internetowego – FAST Speed Test

  1. Mam pytanie. Jeśli powiązałam Netflix z PayPalem i minął mi pierwszy darmowy miesiąc to automatycznie ściągnie mi kasę? Na koncie PayPal nie mam żadnych środków a na stronie Netflixa mam napisane „Update your payment information to continue” czyli jeśli teraz nie chcę korzystać z Netflixa to mogę zapłacić sobie np w Grudniu i wtedy za sierpień-listopad nie będę płaciła? Nie będą mi naliczać za to kasy chociaż oglądać się nie da? Bo jeśli powiąże się konto z kartą to podobno automatycznie ściąga kasę.

    • no to anuluj sobie po prostu subskrypcje w opcjach konta i spokoj. Bedziesz chciala w grudniu kupic to logujesz sie na konto i podpinasz karte/pp i znowu ogladasz.

      • Niestety totalny beton ja reklamowałem mój operator i nic jedynie co umieli odpisać to że mały ruch z sieci. Czy netflix podlega jakiejś instytucji w Polsce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...