Netflix Polska – dzisiejsze premiery (12.08.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2]

the-get-down-Zgodnie z planem wydawniczym Netflixa na sierpień 2016 dziś globalną premierę ma pierwsza cześć serialu The Get Down (2016), która dostępna jest z polskimi napisami i lektorem.

Drugą dzisiejszą globalną premierą jest 2. sezon serialu Project Mc² (2015), który dostępny jest z polskim dubbingiem i napisami.

Dodatkowe dzisiejsze premiery w Netflix Polska to filmy dostępne bez polskiej wersji językowej [Edek]:

KOMENTARZE:

9 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (12.08.2016)

 1. Hej czy tylko u mnie ostatnio apka na androida (korzystam z samsunga s7) wyświetla główne menu po otwarciu aplikacji wyłącznie w trybie pionowym?
  Kiedyś pamiętam można było zmieniać orientację według uznania, a dzisiaj się zorientowałem, że przestało się dać.

   • No chyba nie, bo np. YT działa OK, twitter też, etc.

    A masz aktualizację z 3 sierpnia?

   • Tak mam aktualizacje z 3.08. Jak miałem taki problem dwukrotnie że wogole nie odwracalo mi nic to pomagał restart telefonu. Może w Twoim przypadku problem polega na czymś innym

 2. No ewidentnie jest coś nie tak, bo jak zainstalowałem osobą apkę do ustawiania orientacji na „sztywno” to Netflix wyświetla menu poziomo. Czyli umie to robić, ale z jakiegoś powodu nie wykrywa położenia telefonu. No nic, może któraś z aktualizacji coś poprawi. Wątpię żebym był jedyną osobą na świecie, która ma ten problem.
  A jak się nie poprawi to trudno. To tylko menu. Odcinki wyświetlają się poziomo więc to co najważniejsze działa jak powinno.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...