Netflix wyda swój pierwszy komiks wiosną 2018r.

Facebooktwitter

netflix-the-magic-order-topNetflix w 2018 roku wyda swój pierwszy komiks pt. „The Magic Order”. Wydawnictwo będzie dostępne w wersji cyfrowej i papierowej.

Komiks „The Magic Order” będzie liczył sześć zeszytów i opowiadał historię pięciu rodzin magików, które przez pokolenia chronią ludzkość żyjąc wśród nich jak normalni ludzie, a gdy pojawia się nowy wróg i zaczyna zbierać czarodziejów jeden po drugim, zmusi ich do podjęcia nowych działań.

„The Magic Order” ma być dostępny w wersji cyfrowej za darmo dla abonentów Netflixa.

Netflix przejął w sierpniu 2017r wydawnictwo komiksowe Millarworld, które założył Mark Millar, legendarny twórca takich postaci i opowieści jak „Kick-Ass”, „Kingsman” oraz „Old Man Logan”.

netflix-comics-The Magic Order-bg-1

Millar, prowadzący wydawnictwo Millarworld wraz z żoną, Lucy, jest jedną z najwybitniejszych postaci w świecie komiksów. Podczas ośmioletniej pracy w wydawnictwie Marvel stworzył komiksy i opowieści, na podstawie których powstały pierwszy film z serii Avengers, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów oraz Logan: Wolverine. W sumie wszystkie te filmy zarobiły na całym świecie ponad 3 miliardy dolarów. Od początku działalności pracowni Millara i jego zespołu światło dzienne ujrzało osiemnaście nowych światów pełnych unikalnych postaci. Z tego na podstawie trzech (Wanted, Kick-Ass i Kingsman) nakręcono produkcje kinowe, które zarobiły na całym świecie prawie miliard dolarów.


Czytaj również:

Abonenci Netflixa na celowniku oszustów od wyłudzeń danych kart płatniczych

Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (08.11.2017)


 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix wyda swój pierwszy komiks wiosną 2018r.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner