Netflix – zajawka ROAR | DREAMWORKS VOLTRON LEGENDARY DEFENDER

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

Premiera pierwszego sezonu serialu Voltron: Legendary Defender (2016) – remake serii „Voltron” już za 2 dni (10.06.2016). Netflix wspólnie z Dreamworks przywracają kultowy serial z lat 80-tych.

Twórcy serialu przedstawiają ROAR, specjalny wgląd w to co się będzie działo w 1. sezonie.

Ciągle czekamy na oficjalne potwierdzenie z Netflix Polska, że serial będzie dostępny również w Polsce.

KOMENTARZE:

13 myśli nt. „Netflix – zajawka ROAR | DREAMWORKS VOLTRON LEGENDARY DEFENDER

   • 12.05.2016 mieliśmy info z czatu Netflixa, że będzie dostępny w Polsce. Plan wydawniczy mówi coś innego, więc czekamy na potwierdzenie z Netflix Polska jak to będzie.

   • To jak nie będzie niech się p…ą. Poza tym Polska to Europa Środkowa nie wschodnia.

   • Wydaje mi się, że nie będzie tak jak wszystkie inne seriale DreamWorksu, który nie wiadomo dlaczego nie dał praw Netflixowi na Europę Środkowo-Wchodnią. Widocznie sądzą (i może słusznie), że lepiej na razie zarobią sprzedając prawa telewizjom. I widać, że im to wyszło, ponieważ nowy serial z Julianem leciał już bodajże w 3 stacjach.

   • Też otrzymałem taką informację na czacie że 10 czerwca o godzinie 00:01 pacific time powinien być dostępny w naszym kraju…zobaczymy

   • Geograficznie to jesteśmy nawet zachodnią bo środek Europy jest na Litwie 🙂 Przynależność do danego regionu to nie kwestia polityczna tylko strategii biznesowej danej firmy. Support Netflixa mówi różne rzeczy. Mnie powiedzieli, że Voltrona nie będzie w Europie Wschodniej, w tym w Polsce. W takich sprawach wg mnie ufać można tylko przedstawicielowi, który ma wgląd w strategię contentową a nie konsultantowi na „infolinii:.
    Ja bym obstawiał, że a) nie będzie lub b) nie wiadomo jeszcze czy będzie bo np toczą się jakies rozmowy licencyjne. Podobna sytuacja była z HoC, gdzie do końca nie było wiadomo czy się u nas pojawi czy nie.

    Liczę, że do końca roku będziemy dla Netflixa Polską a nie Europą wschodnią czy centralną. Choć mam wrażenie, że ostatnio ich entuzjazm dla naszego rynku stygnie. Działań „polskiego przedstawicielstwa” jakoś nie widać.

   • Jutro się dowiemy czy będzie czy też nie…w Niemczech też się nie wyszukuje opis ani trailer,chociaż napewno będzie dostępny…akurat wczoraj trafił sie konsultant z tak zwanych kumatych i nie było kopiuj-wklej,a dość dużo czekania

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...