Netflix zamówił 3. sezon serialu „F Is for Family / Nie ma jak w rodzinie” (2015)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-f-is-for-family-bg-1-1Netflix zamówił 3. sezon serialu „F Is for Family / Nie ma jak w rodzinie” (2015) o czym poinformował dziś na swoim profilu Twitterowym współtwórca serialu Bill Burr.

twitter-f-is-for-family-S3-zapowiedz

F Is for Family / Nie ma jak w rodzinie (2015) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 8,56/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing
Życiowe perypetie rodziny Murphych w latach 70. W czasach, gdy dzieci były dziećmi, piwo lało się strumieniami, a facet mógł rozsiąść się po pracy przed telewizorem.

W rolach głównych: Bill Burr, Laura Dern, Justin Long
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale historyczne, Seriale komediowe, Sitcomy, Animowane seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bill Burr, Michael Price

Sezon 1: Frank nieoczekiwanie zaczyna odnosić sukcesy w pracy, Sue szuka pomysłu na siebie, a 11-letni Bill ciągle wpada w jakieś tarapaty.

Sezon 2: Frank i Sue borykają się z problemami finansowymi, podczas gdy ich dorastające dzieciaki spotyka coraz więcej upokorzeń.

Zraniona duma Franka, wstrętne nowe koleżanki z pracy Sue i buzujące hormony Kevina. Oto wybuchowe życiowe perypetie rodziny Murphych, jakie przyniósł rok 1974.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...