Nowa wersja wyszukiwarki tytułów dostępnych w Netflix Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

nflix_pl-kwadratNastępny etap prac związanych z ulepszaniem naszej wyszukiwarki tytułów dostępnych w Netflix Polska został zakończony.

Można już z niej korzystać jak zwykle na stronie http://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-wszystkich-dostepnych-tytulow/.

Staraliśmy się zaproponować dostęp do maksymalnej ilości posiadanych danych i uprościć wygląd prezentowanych wyników oraz usprawnić widok na urządzeniach mobilnych.

nflix_pl-wyszukiwarka-2Klikając na zdjęcie tytułu otwiera się okienko ze szczegółowym opisem i danymi dodatkowymi, gdzie polski opis filmu lub serialu może zostać zastąpiony angielskim, gdy polski nie będzie dostępny – polskie opisy są w trakcie dodawania. Wersja mobilna przedstawi okienko dopasowane do wielkości ekranu.

nflix_pl-wyszukiwarka-2-szczegoly-mid2

Pojawiły się nowe opcje wyszukiwań jak HDR – tytuły z zastosowaną technologią obrazu HDR, TOP – najpopularniejsze tytuły wg klientów Netflixa oraz NOWE – tytuły modyfikowane pod kątem najnowszych danych dot. polskiej wersji językowej lub polskiego opisu. Dodatkowo podzieliliśmy wyszukiwanie tytułów ostatnio dodanych na okresy 7, 14 i 30 dni.

nflix_pl-wyszukiwarka-2-menuZapraszamy do korzystania. Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.

Aktualizacja z dnia 25.04.2016: Dokonaliśmy sugerowanych zmian w wyświetlaniu wyników wyszukiwań i teraz w jednej lini prezentujemy 4 tytuły, a dla wersji mobilnej tak jak poprzednio 2.

nflix_pl-wyszukiwarka-4-mid-wyostrzone

KOMENTARZE:

12 myśli nt. „Nowa wersja wyszukiwarki tytułów dostępnych w Netflix Polska

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...