Oferta Netflix Polska na październik 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.7]

CO TYDZIEŃ TYLKO NA NETFLIX

Riverdale: Sezon 4           10/10/2019
Archie i jego ekipa nadal zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną, a życie w Riverdale nabiera jeszcze bardziej mrocznych barw.

 

FILMY TYLKO NA NETFLIX

Klub singielek    2/10/2019
Porzucił ją mężczyzna, z którym wiązała swoją przyszłość. Ana rozpoczyna więc kurs dla singielek, które poszukują męża.

W wysokiej trawie          4/10/2019
Rodzeństwo rusza na ratunek chłopcu, który zaginął na polu porośniętym wysoką trawą. Czy utkną tam na zawsze? Na podstawie opowiadania Stephena Kinga i Joe Hilla.

Przebudzenie Mottiego Wolkenbrucha 11/10/2019
Motti ma poślubić miłą ortodoksyjną Żydówkę. Niestety zakochuje się w Laurze, koleżance z klasy, której jego matka nigdy nie zaakceptuje.

Zła siła                 11/10/2019
Alicia wraca do rodzinnego domu, aby zaopiekować się pogrążoną w śpiączce matką. Musi zmierzyć się z przeszłością, którą dawno pogrzebała, i ciałem, które nie umiera.

Trauma                               11/10/2019
Jego żona i córka zaginęły podczas wizyty na ostrym dyżurze. Teraz musi znaleźć w sobie odwagę, by rozwiązać zagadkę — o ile najpierw nie oszaleje.

The Forest of Love          11/10/2019
Sion Sono, japoński filmowiec i pisarz, przedstawia fabularyzowaną historię charyzmatycznego lidera, który poprowadził swoich zwolenników ścieżką makabry i deprawacji.

Bracia z przedmieść        12/10/2019
Piętnastoletni Noumouké musi zdecydować, w ślady którego brata warto pójść — studenta prawa czy gangstera. Film współreżyserował Kery James według własnego scenariusza.

Eli           18/10/2019
Eli cierpi na zagadkową i dotąd nieznaną chorobę. Czy pomoże mu odzyskać zdrowie lekarz stosujący eksperymentalne metody leczenia?

17           18/10/2019
Siedemnastolatek ucieka z poprawczaka, by odnaleźć psa. Tak zaczyna się jego podróż przez Kantabrię, podczas której próbuje też odnowić kontakt z bratem i babcią.

Upstarts              18/10/2019
Trójka absolwentów uczelni postanawia za wszelką cenę wznieść się na startupowej fali, by zmienić świat i zarobić wielkie pieniądze.

Pralnia                 18/10/2019
Wdowa (Meryl Streep) odkrywa, że dwóch prawników (Antonio Banderas i Gary Oldman) wykorzystuje globalny system finansowy do własnych celów. Reżyseruje Steven Soderbergh.

Nazywam się Dolemite 25/10/2019
W latach 70. wszechstronnie utalentowany Rudy Ray Moore dostał wilczy bilet z Hollywood. Udało mu się jednak nakręcić słynny film z gatunku blaxploitation — „Dolemite”.

Grzechotnik       25/10/2019
Po nieświadomym zawarciu paktu z diabłem samotna matka ma czas do zachodu słońca, by zabić nieznajomego i ocalić życie swojej córki.

Rany     Wkrótce na Netflix
Barman Will znajduje telefon zgubiony przez jednego z uczestników burdy w barze. Zaczyna odbierać przerażające wiadomości, a jego życie szybko zmienia się w koszmar.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...