Oferta Netflix Polska na październik 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.7]

KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

Nikki Glaser: Bangin’     1/10/2019
Nikki Glaser przygląda się potrzebom seksualnym kobiet i porusza kilka innych intymnych tematów. Oto jej pierwszy solowy stand-up oryginalny Netflix.

Deon Cole: Cole Hearted              8/10/2019
Deon Cole twierdzi, że żarty są jedyną czystą formą ekspresji, dlatego wychodzi na scenę, by bawić widownię, między innymi wyjaśniając, kiedy można dziękować Jezusowi.

Martin Matte: Życie, śmierć… o la la!     14/10/2019
W swoim pełnym psikusów stand-upie Martin Matte dzieli się żenującymi historyjkami i opowiada, jak można rozwiązać problem internetowych trolli.

Park Na-rae: Glamour Warning                               16/10/2019
Zmysłowa, uwielbiana przez fanów koreańska komiczka mówi o seksie, miłości i związkach, sypiąc jeszcze bardziej ostrymi i ironicznymi żartami niż kiedykolwiek wcześniej.

Jenny Slate: Stage Fright             22/10/2019
Aktorka i komiczka Jenny Slate tym razem łączy ze sobą dwa nieoczywiste gatunki — stand-up z elementami dokumentu — biorąc pod lupę fascynujące tematy.

Grego Rossello: Przepraszam za niedogodności               24/10/2019
Argentyński komik Grego Rossello wychodzi na scenę i sypie żartami jak z rękawa, a przy okazji przeprasza widzów za niedogodności.

Arsenio Hall: Smart & Classy      29/10/2019
Genialny stand-up amerykańskiego komika i aktora, Arsenia Halla, który wychodzi na scenę i bawi widzów do łez.

 

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

Życie na nielegalu           2/10/2019
Osiem rodzin przebywających nielegalnie w USA opowiada o życiu na marginesie, któremu towarzyszy strach przed deportacją i separacją, oraz o przemocy w ich ojczyźnie.

Rotten: Sezon 2                               4/10/2019
Poznaj nieprzyjemne sekrety cukru i czekolady, niewygodne fakty dotyczące awokado i wody butelkowanej, a także prawdę o branży winiarskiej i konopnej.

Duchy z Sugar Land       16/10/2019
Kilkoro amerykańskich muzułmanów mieszkających w Teksasie zastanawia się, dlaczego ich przyjaciel Mark wstąpił na drogę ekstremizmu i dołączył do ISIS.

Powiedz mi, kim jestem               18/10/2019
Jedynym źródłem wspomnień z przeszłości Aleksa, który cierpi na zanik pamięci, są opowieści jego brata. Ale czy idylliczna wizja ich dzieciństwa jest prawdziwa?

Selekcja nienaturalna   18/10/2019
Pionierzy modyfikacji genetycznych i sztucznej inteligencji stają przed wyzwaniami etycznymi i technologicznymi, z którymi nikt jeszcze się nie zmierzył.

Smaki miast                       23/10/2019
Szef kuchni David Chang i jego goście odkrywają kuchnie i kultury miast z różnych zakątków świata.

Tańcząc z ptakami          23/10/2019
Poznaj najbardziej majestatyczne ptaki świata i ich fascynujące rytuały godowe, w tym spektakularne tańce i oszałamiające pokazy kolorowego upierzenia.

Trzeba być wariatem     25/10/2019
Wynn Handman, 97-letni dyrektor artystyczny, uczy aktorstwa od końca lat 40. XX w. Spod jego skrzydeł wypłynęły liczne gwiazdy branży rozrywkowej.

Macie 3 minuty                                28/10/2019
Słodko-gorzki, pełen emocji dokument o krótkim spotkaniu, na jakie w 2018 r. pozwolono rodzinom rozdzielonym przez granicę biegnącą pomiędzy USA a Meksykiem.

Sumoczka                           28/10/2019
Zapaśniczka sumo Hiyori zostaje zmuszona do przejścia na sportową emeryturę już w wieku 21 lat. Wówczas zaczyna walkę o zmianę zasad sportu narodowego Japonii.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...