Netflix prezentuje oficjalny zwiastun serialu “Życie z samym sobą” – w roli głównej Paul Rudd

Facebooktwitter


Netflix
opublikował dzisiaj oficjalny zwiastun serialu Życie z samym sobą, który zadebiutuje w ofercie już 18 października 2019r.

Miles Elliott, mężczyzna, który ma w życiu pod górkę, poddaje się nowatorskiej terapii mającej uczynić go lepszym człowiekiem, po czym odkrywa, że został zastąpiony — w pełnym tego słowa znaczeniu — lepszą wersją samego siebie. Premiera serialu „Życie z samym sobą” już 18 października. Tylko na Netflix.

„Życie z samym sobą” to komedia egzystencjalna, której twórcy zdają się pytać nas, czy naprawdę chcemy być lepsi. W tym składającym się z ośmiu odcinków i opowiedzianym z różnych perspektyw wielowątkowym serialu występują Paul Rudd, Paul Rudd i Aisling Bea. Jego twórcą i scenarzystą jest laureat nagrody Emmy Timothy Greenberg („The Daily Show with Jon Stewart”), a za reżyserię odpowiadają Jonathan Dayton i Valerie Faris („Wojna płci”, „Mała miss”). Funkcję producentów wykonawczych pełnią Timothy Greenberg, Anthony Bregman i Jeff Stern z ramienia Likely Story, Tony Hernandez z ramienia Jax Media, Jonathan Dayton, Valerie Faris, Paul Rudd i Jeff Blitz.


Życie z samym sobą / Living with Yourself (2019) | serial, sezon 1, 8 odcinków | 13+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Rozczarowany życiem i miłosnymi porażkami mężczyzna poddaje się tajemniczej terapii. Zaraz potem odkrywa, że został zastąpiony lepszą wersją samego siebie.

W rolach głównych: Paul Rudd, Aisling Bea, Desmin Borges
Twórcy: Timothy Greenberg

Gatunki: Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Udawana powaga, O nietypowej tematyce

Obsada: Paul Rudd, Aisling Bea, Desmin Borges, Zoë Chao, Karen Pittman


Czytaj również:

Netflix: Oficjalny zwiastun nowego filmu „W cieniu księżyca”

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 16 września 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...