Netflix: Oficjalny zwiastun nowego filmu “W cieniu księżyca”

Facebooktwitter


Netflix
opublikował dzisiaj oficjalny zwiastun nowego filmu W cieniu księżyca, który zadebiutuje w ofercie już 27 września 2019r.

Filadelfia, rok 1988. Marzący o karierze detektywa oficer policji Thomas Lockhart (Boyd Holbrook) rozpoczyna poszukiwania seryjnego mordercy, który uderza co dziewięć lat. Gdy popełniane przez zabójcę zbrodnie zaczynają wymykać się wszelkim naukowym wyjaśnieniom, obsesyjne śledztwo Locka okazuje się stanowić zagrożenie dla jego kariery, rodziny i poczytalności. „W cieniu księżyca” to stanowiący połączenie gatunków thriller psychologiczny przyglądający się potędze upływającego czasu, który może zacieśnić lub zerwać łączące nas więzi.

Reżyserem filmu jest Jim Mickle, zaś w rolach głównych występują Michael C. Hall i Cleopatra Coleman.


W cieniu księżyca / In the Shadow of the Moon (2019) | film | 1g55m | 16+ | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Detektyw z Filadelfii od lat pogrąża się w obsesji na punkcie tajemniczej seryjnej morderczyni, której zbrodnie wymykają się racjonalnym wyjaśnieniom.

W tym thrillerze Jima Mickle’a („Chłód w lipcu”) występują Boyd Holbrook, Michael C. Hall i Cleopatra Coleman.

 

Gatunki: Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Thrillery, Thrillery kryminalne, Thrillery science fiction, Science fiction i fantasy
Kategorie: Zagmatwane, Trzymające w napięciu, Wzruszające


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 16 września 2019

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun nowego serialu „Daybreak”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner