Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 4 (17.11.2017)

Facebooktwitter

netflix-Marvel The Punisher-bg-2Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają seriale:

Marvel: The Punisher (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – 16+ – polskie napisy i lektor

Dawny marine pragnący wymierzyć karę mordercom swojej rodziny zostaje wplątany w spisek wojskowy.

W rolach głównych: Jon Bernthal, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Steve Lightfoot

W tej opartej na komiksach Marvela sadze o krwawej zemście zobaczymy Jona Bernthala („The Walking Dead”).

Frank Castle, znany w całym Nowym Jorku jako Punisher, musi poznać prawdę o niesprawiedliwości, która dotknęła nie tylko jego rodzinę, ale również innych ludzi.

O serialu Marvel: The Punisher:
Po dokonaniu krwawej zemsty na winnych śmierci swojej żony i dzieci Frank Castle (Jon Bernthal), znany jako Punisher, odkrywa spisek, który wykracza daleko poza nowojorski półświatek. Czy Frank dotrze do prawdy o złu, które znów dotyka niewinnych ludzi?

W gronie producentów wykonawczych serialu są jego showrunner, Steve Lightfoot (Hannibal), Jim Chory (Marvel: Daredevil, Marvel: Jessica Jones, Marvel: Luke Cage) oraz Jeph Loeb (Marvel: Daredevil, Marvel: Jessica Jones, Marvel: Luke Cage), który jest również szefem Marvel Television. Serial Marvel: The Punisher został wyprodukowany przez Marvel Television we współpracy z ABC Studios dla firmy Netflix.
W serialu zagrali Ebon Moss-Bachrach (Dziewczyny, Dom nad jeziorem), Deborah Ann Woll (Marvel: Daredevil, Czysta krew), Ben Barnes (Westworld, Opowieści z Narnii), Amber Rose Revah (Emerald City, Indian Summers), Michael Nathanson (The Knick, Wilk z Wall Street), Jaime Ray Newman (Bates Motel), Jason R. Moore (A Lonely Place for Dying), Daniel Webber (22.11.63) oraz Paul Schulze (Siostra Jackie)


netflix-Stretch Armstrong and the Flex Fighters-bg-1Stretch Armstrong & the Flex Fighters / Stretch Armstrong i Elastyczniaki (2017) – serial animowany, sezon 1 – 7+ – polskie napisy i dubbing

Jake Armstrong i jego kumple zmieniają się w superbohaterów, co otwiera przed nimi możliwości, o których inni nastolatkowe mogą tylko pomarzyć.

W rolach głównych: Scott Menville, Steven Yeun, Ogie Banks
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Telewizyjne kreskówki


netflix-Shot in the Dark-bg-1Shot in the Dark / Nocni reporterzy (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy

Trzech konkurujących ze sobą reporterów przeszukuje nocą ulice, aby sfilmować miejsca zbrodni, pożary, wypadki i wszystko, co można sprzedać mediom.

Gatunki: Seriale i programy,Reality TV, Amerykańskie seriale i programy


Do oferty trafił też 3. sezon serialu:

netflix-Luna Petunia-S3-bg-1Luna Petunia (2016) – serial animowany dla dzieci, sezon 1-3 – dla każdego – 7,8/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing

Za pomocą swojego magicznego kufra na zabawki Luna Petunia przenosi się do czarodziejskiej krainy, w której czekają na nią nowi znajomi i niezapomniane przygody.

W rolach głównych: Ciara Alexys, Katie Griffin, Cory Doran
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki

Sezon 1: Z pomocą magicznego kufra na zabawki Luna Petunia przenosi się do czarodziejskiej krainy, w której czekają na nią nowi znajomi i niezapomniane przygody.

Sezon 2: Ciąg dalszy przygód Luny w Zachwytlandii. Czas na wyprawę do tajemniczego Cudokręgu, nowe znajomości i kolejne okazje do zdobywania wiedzy o świecie.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (17.11.2017)

Filmowe premiery w ofercie Netflix Polska cd. (16.11.2017)


 

KOMENTARZE:

4 komentarze do “Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 4 (17.11.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner