Netflix: Mudbound – premiera i materiał dodatkowy

Facebooktwitter

netflix-mudbound-poster-top
Premiera nagrodzonego na wielu festiwalach filmu Mudbound ma miejsce dziś, tylko w serwisie Netflix!

Netflix udostępnił właśnie specjalny materiał wideo zza kulis, z którego można dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej produkcji.

O filmie Mudbound:
Mudbound to najnowsza produkcja znakomitej reżyserki Dee Rees, która w mistrzowski sposób obrazuje Amerykę lat 40-tych ubiegłego wieku. Scenariusz opiera się na bestsellerowej powieści Hillary Jordan, którą na język filmowy przełożyły wspólnie Rees i Virgil Williams. Ten ponadczasowy i aktualny film opowiada historię dwóch rodzin – czarnej i białej – które dzielą trudne losy farmerskiego życia na terenach delty Missisipi w czasach wszechobecnej dyskryminacji rasowej.

_B7A2710.CR2

Wspaniałe kreacje aktorskie, ukazujące skomplikowane relacje między McAllanami i Jacksonami, stworzyli w filmie m.in. Carey Mulligan, Garrett Hedlund, Jason Mitchell, Jason Clarke, Jonathan Banks, Mary J. Blige i Rob Morgan.

netflix-mudbound-s-560-243-1

Dee Rees stanęła na czele niezwykle utalentowanego zespołu realizatorskiego, zarządzanego w dużej mierze przez wyjątkowe kobiety – m.in. odpowiedzialną za zdjęcia Rachel Morrison, montażystkę Mako Kamitsuna, kompozytorkę Tamar-kali, nominowaną do Oscara realizatorkę dźwięku Pud Cusack i charakteryzatorkę Angie Wells. Wspólnie udało im się przenieść widza w przeszłość i przybliżyć rozdział amerykańskiej historii, który do tej pory rzadko był tematem produkcji filmowych.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 4 (17.11.2017)

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 2 (17.11.2017)


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix: Mudbound – premiera i materiał dodatkowy

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner