Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty, nowe seriale przeznaczone do usunięcia (02.10.2018)

Facebooktwitter

netflix Joe Rogan Strange TimesZgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na październik 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2018r. dziś swoją premierę ma nowy stand-up:

Joe Rogan: Strange Times (2018) | film, stand-up | 1g3m | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Wygadany Joe Rogan opowiada o polityce, wrestlingu, przepisach dotyczących marihuany, kotach, weganach i innych nie do końca zrozumiałych dla niego zjawiskach.

W rolach głównych: Joe Rogan
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Komedie, Zwariowane komedie, Mroczne komedie, Stand-upy
Kategorie: Cyniczne, Zwariowane, Sprośne
Reżyser: Anthony Giordano

Joe Rogan: Strange Times (zwiastun)
Joe Rogan jedzie na ostro i w nowym stand-upie serwuje odważne żarty bez żadnego filtra.


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzą dziś swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma 9 odcinek 4. sezonu serialu:

netflix Better Call SaulBetter Call Saul / Zadzwoń do Saula (2015) | serial, sezon 1-4 | UHD/4K | 9,15/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.7/10

Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn
Obsada: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Michael McKean, Patrick Fabian, Michael Mando, Giancarlo Esposito, Kerry Condon, Brandon K. Hampton, Mark Margolis
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

Ten prequel serialu „Breaking Bad” otrzymał liczne nominacje do nagrody Emmy między innymi za grę aktorską.

 

Sezon 1: Jimmy McGill to podrzędny prawnik ledwie wiążący koniec z końcem. Poszukując sposobu na życie, zmienia się w Saula Goodmana.

Sezon 2: Jimmy McGill powraca w kolejnej odsłonie z jeszcze większymi aspiracjami, które popchną go na nieznane tory życia prywatnego i zawodowego.

Sezon 3: Jimmy podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, by ratować swoją karierę prawniczą. Mike jest zafascynowany nową tajemniczą osobą.

Sezon 4: Szokująca śmierć popycha Jimmy’ego jeszcze dalej wgłąb kryminalnego półświatka — i coraz bliżej życia jako Saul Goodman.

S4O9 – 9. Wiedersehen – 56 min
netflix Better Call Saul S4E9

Jimmy wykręca kolejny numer z Kim, po czym próbuje odzyskać prawo do wykonywania zawodu. Zachowanie Wernera martwi Mike’a. Lalo Salamanca wpada z wizytą do Gusa.

Zawieszony w prawie do wykonywania zawodu Jimmy wyczarowuje nowe przekręty. Tymczasem Mike próbuje odnaleźć się w ryzykownych relacjach z Gus Fring i kartelem.

Kolejny odcinek zadebiutuje w ofercie od 9 października 2018r.


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty, nowe seriale przeznaczone do usunięcia (02.10.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner