Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty, nowe seriale przeznaczone do usunięcia (02.10.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.4]

 

Kolejną dzisiejszą nowością w ofercie Netflix Polska jest serial:

netflix MeatEater S7MeatEater / Pożeracz mięsa (2016) | serial, sezon 7 | 5,75/10 | można pobrać | polskie napisy

Steven Rinella — myśliwy, autor, kucharz i obrońca przyrody — odwiedza odległe i zachwycające miejsca w poszukiwaniu zwierzyny, która potrafi zachwycić smakiem.

W rolach głównych: Steven Rinella
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dokumentalne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Filmy dokumentalne o środowisku naturalnym i ekologii

Sezon 7: Steven Rinella kontynuuje swoje łowieckie i kulinarne eskapady w dzikich miejscach. Towarzyszą mu w tym jego znajomi pokroju komika Joego Rogana.

Pożeracz mięsa: Sezon 7 (zwiastun)
Steven Rinella to autor i miłośnik przyrody, który nie poluje, by zdobyć myśliwskie trofea. Jego interesuje dziczyzna, którą można zmienić w wyborne dania.


Z jednodniowym opóźnieniem do planau wydawniczego Netflix Polska na październik 2018r. dziś swoją premierę ma druga część 6. sezonu serialu:

netflix Teen WolfTeen Wolf / Teen Wolf – Nastoletni Wilkołak (2011) | serial, sezon 1-6 | 8,4/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor

Licealista zamienia się w wilkołaka i nagle staje się gwiazdorem szkolnej drużyny sportowej, rozchwytywanym przez dziewczęta. Jednak nowe wcielenie to też kłopoty…

W rolach głównych: Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O’Brien
Obsada: Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O’Brien, Tyler Hoechlin, Holland Roden, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Emocjonujące, Trzymające w napięciu
Twórca: Jeff Davis

Ten oparty na uwielbianej komedii z lat 80. mroczny serial młodzieżowy jest prawdziwym hitem telewizyjnym.

 

Sezon 1: Nastoletni Scott musi nauczyć się kontrolować dziwne skutki ataku, którego padł ofiarą. Stawką jest normalne życie towarzyskie bez nieustannego oglądania się za siebie.

Sezon 2: Rodzice Allison nadal nie akceptują jej związku ze Scottem, natomiast Alfa Derek próbuje skompletować własne stado.

Sezon 3: W tym sezonie wilczej sagi Scott walczy w obronie swojego kumpla, Dereka, stając oko w oko ze śmiertelnie niebezpiecznym stadem wilkołaków Alfa.

Sezon 4: Wciąż nie mogąc się otrząsnąć po tragicznej stracie, Scott, Stiles, Lydia i Kira rozpoczynają nowy semestr nauki, pełen bardziej ludzkich niż nadprzyrodzonych problemów.

Sezon 5: Choć Scott zrobił już swoje, by zapewnić ekipie bezpieczeństwo, wciąż jeszcze czeka go dużo pracy, by naprawić zepsute relacje z Kirą.

Sezon 6: Dla Scotta i jego przyjaciół rozpoczyna się ostatni okres szkoły średniej. Nie wiedzą jeszcze o czyhającej na nich mrocznej, niebezpiecznej sile.

 

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty, nowe seriale przeznaczone do usunięcia (02.10.2018)

  1. Czemu takie marne bitrate jest ostatnimi czasy na Netflix? Hold the Dark i Operation Finale mają ledwie 3000 kb/s, Damascus Cover 1400 kb/s. To jakieś nieporozumienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...