Netflix: Mario Casas, Aura Garrido, Alexandra Jiménez zagrają główne role w serialu „Niewinny” na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena

Facebooktwitter


Niewinny
to nowy serial Netflix stworzony przez Oriola Paulo.

Scenariusz napisali Jordi Vallejo, Oriol Paulo i Guillem Clua, a główne role zagrają Mario Casas („El Practicante”, „Były lokator”, „Contratiempo”, „Bar”, „Trzy metry nad niebem”) , Aura Garrido („El día de mañana”, „El Ministerio del Tiempo”, „Sztokholm”) i Alexandra Jiménez („Berlin, Barcelona”, „Puk, puk”, „Kiki i sekrety seksu”, „Duchy ze szkolnej ławki”).

Początek zdjęć zaplanowano na 22 listopada 2019r.

Niewinny” to adaptacja bestsellerowej powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem. W ośmiu odcinkach Mario Casas i Aura Garrido wcielą się w Mateo i Olivię — parę, która musi na nowo odnaleźć się w życiu po usłyszeniu zaskakujących i niepożądanych wiadomości.

Oriol Paulo (urodzony w 1975 r. w Barcelonie) to hiszpański reżyser, scenarzysta i producent, który może się pochwalić ponad 10-letnim doświadczeniem w branży filmowej. Do jego najbardziej znanych filmów należą „Fatamorgana” (2018), doceniony w wielu krajach kryminał „Contratiempo” (2016), Oczy Julii” (2010) i „Trup” (2012) — ten ostatni obraz przyniósł mu nominację do nagrody Goya za najlepszy debiut reżyserski oraz nagrodę dla najlepszego filmu na Festiwalu Filmów Fantastycznych w Paryżu w 2012 r.

Dramat kryminalny „Niewinny” to koprodukcja wytwórni Sospecha i Think Studio. Funkcje producentów wykonawczych pełnią Oriol Paulo, Sandra Hermida, Belén Atienza, Jesús de la Vega i Eneko Lizarraga. Pełnomocnikiem ds. produkcyjnych została Laura Rubirola.

Informacje o serialu „Niewinny”

Pewnego wieczoru przed dziewięcioma laty Mateo interweniował w trakcie bójki i przypadkiem zabił człowieka. Teraz jest byłym skazańcem, który niczego już nie bierze za pewnik, ale razem z ciężarną żoną Olivią przymierza się do kupna domu ich marzeń. Wtedy właśnie szokująca i tajemnicza rozmowa telefoniczna ponownie rujnuje mu życie.


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 29-30 listopada 2019

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 30 listopada 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner