Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 30 listopada 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na listopad 2019r. swoją premierę w ofercie ma jeden nowy film, a jeden został do niej ponownie dodany.

Ponownie w HBO GO

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii / TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST (2014) | film animowany, familijny | 73m | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.3/10

Jelonka wierzy, że każdy zasługuje na to, by dać mu szansę. Dlatego gdy spotyka tajemniczą bestię z Nibylandii, postanawia zaprosić ją do Przystani Elfów. Jednak nie wszystkie wróżki cieszą się z decyzji Jelonki… Ta, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami, postanawia przekonać mieszkańców Przystani Elfów, że bestia z Nibylandii jest łagodnym i uroczym stworzeniem. Kolejny pełnometrażowy film animowany o przygodach Dzwoneczka i jej przyjaciółek z Przystani Elfów. Wyprodukowany przez wytwórnię Walta Disneya obraz wyreżyserował sprawnie laureat Nagrody Emmy Steve Loter (animowane seriale Kim Kolwiek i Pingwiny z Madagaskaru). Udało mu się stworzyć pełną uroku opowieść z mądrym przesłaniem, której atutami są angażująca emocje fabuła, barwne postacie, magiczny klimat oraz przepiękna muzyka. Autorką piosenki promującej film w Polsce jest utalentowana wokalistka jazzowa Monika Borzym. Głosów bohaterkom użyczają m.in. Natalia Rybicka, Maria Niklińska, Ewa Prus, Tamara Arciuch, Katarzyna Glinka i Kaja Paschalska.

Reżyseria: Steve Loter
Kraj: USA

Opis dystrybutora

Kolejny film o pełnych magii przygodach wróżek z Przystani Elfów trafi do kin w styczniu 2015 roku. Tym razem Dzwoneczka i jej przyjaciółki czeka spotkanie z tajemniczą bestią z Nibylandii.

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu…
Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora, zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.


Dzisiejsza premiera


Podrzutki
/ JUMPMAN / PODBROSY (2018) | film kryminalny, dramat | 83m | 15+ |
IMDb: 6.2/10

Dennis (Denis Vlasenko) dorastał w sierocińcu, gdzie zaraz po urodzeniu porzuciła go matka. Jest wyjątkowym chłopcem. Cierpi na rzadką chorobę i jest odporny na ból. Przypadłość sprawia, że staje się on niezwykle popularny wśród innych chłopców, co rusz próbujących sprawdzić jego wytrzymałość na okrucieństwo. Pewnego dnia w placówce niespodziewanie pojawia się jego rodzicielka i zabiera go do Moskwy. Na miejscu Dennis staje się częścią gangu, który pozyskuje pieniądze od bogatych ludzi. Chłopak uwielbia nowe życie. Wszystko jednak do czasu, kiedy zaczyna odczuwać ból…Rosyjski kryminał o niebanalnej fabule w reżyserii wyróżnionego na wielu festiwalach filmowych Ivana I. Tverdovskiya (Klasa wyrównawcza). Hipnotyczne dzieło zdobyło Nagrodę Specjalną Jury na MFF w Karlowych Warach i jest swego rodzaju przypowieścią o korupcji sądów i bezkarności służb mundurowych we współczesnej Rosji. Odtwórcami głównych ról są Denis Vlasenko (Kak ya stal…), Anna Slyu (Straż nocna), Daniil Steklov (Ambiwalencja), Pavel Chinaryov (Zadymiarze) oraz Vilma Kutaviciute (Porno Melodrama).

Reżyseria: Ivan I. Tverdovskiy
Obsada: Vilma Kutaviciute, Anna Slyu, Daniil Steklov, Pavel Chinaryov, Denis Vlasenko
Kraj: Rosja


Polecamy również

Netflix: Irlandczyk | Spotkanie legend: Linda, Grabowski, Seweryn

Premiera płyty z muzyką z serialu HBO „Wataha”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner