Patrick Melrose – nowy serial z Benedictem Cumberbatchem w HBO GO już 14 maja 2018r. Na antenie Cinemax od 7 lipca

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.8]

Patrick Melrose_plakat-1
Premiera nowego miniserialu Patrick Melrose, będącego ekranizacją cyklu powieści o tym samym tytule, odbędzie się w serwisie HBO GO już 14 maja 2018r.

To historia młodego brytyjskiego arystokraty, który zmaga się z uzależnieniem i traumą z dzieciństwa, a jednocześnie próbuje uporządkować swoje życie. W główną rolę wciela się nominowany do Oscara Benedict Cumberbatch.

Patrick Melrose (Benedict Cumberbatch) pochodzi z arystokratycznej, uprzywilejowanej rodziny. Jest inteligentnym i charyzmatycznym mężczyzną, który cieszy się dużym powodzeniem wśród kobiet. Starając się uporać z trudnymi wspomnieniami z traumatycznego dzieciństwa, które zafundowali mu agresywny ojciec oraz przymykająca na wszystko oko matka, szuka ukojenia w używkach.

Ta pięcioodcinkowa produkcja jest ekranizacją cyklu powieściowego autorstwa Edwarda St. Aubyna pt. Patrick Melrose, który bezbłędnie portretuje brytyjską klasę wyższą, przedstawiając równocześnie kolejne etapy radzenia sobie z traumą. Każdy z odcinków serialu przedstawia historię opisaną w jednej z pięciu nowel. Akcja wydarzeń rozgrywa się w latach 60. na południu Francji, w latach 80. w Nowym Jorku oraz w Wielkiej Brytanii po 2000 roku.

Obok nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha (Gra tajemnic), w produkcji występują także Hugo Weaving (Matrix Reaktywacja), laureatka Złotego Globu Jennifer Jason Leigh (Nienawistna ósemka), Anna Madeley (Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj), wyróżniona dwiema nagrodami Emmy Blythe Danner (Poznaj moich rodziców) oraz Allison Williams (serial HBO Dziewczyny).

Premiera serialu Patrick Melrose odbędzie się w HBO GO już 14 maja. Kolejne odcinki będą pojawiały się w serwisie co tydzień. Na antenie telewizyjnej premierowa emisja pierwszego odcinka zaplanowana została na 7 lipca o godz. 20:00 w Cinemax.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na maj 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Maj 2018 na Showmax Polska – informacja prasowa – zwiastuny i lista premier


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...