Pierwszy raz w Polsce odcinki serialu oryginalnego Disney+ „Andor” z uniwersum Gwiezdnych wojen do obejrzenia na kanale FOX

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Już 24 listopada FOX wyemituje dwa odcinki serialu oryginalnego Disney+ „Andor”, produkcji z kultowego świata Gwiezdnych wojen. Jest to najnowsza odsłona uniwersum, do tej pory dostępna wyłącznie dla subskrybentów Disney+. Teraz będą mogli zobaczyć ją również telewidzowie.

Akcja serialu Andor toczy się w uniwersum Gwiezdnych wojen, pięć lat przed wydarzeniami z “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Głównym bohaterem jest Cassian Andor (Diego Luna), a fabuła skupia się na rodzącej się rebelii przeciwko Imperium. Serial Andor, którego odcinki cyklicznie ukazują się na platformie streamingowej Disney+, już wkrótce będzie można obejrzeć na kanale FOX.

Stacja FOX wyemituje pierwsze dwa odcinki serialu wyłącznie 24 listopada od godziny 20:50. Osoby, które zainteresują się losami bohaterów „Andora”, będą mogły obejrzeć pozostałe odcinki w Disney+. W ten wyjątkowy listopadowy wieczór na platformie Disneya będą już dostępne wszystkie odcinki serialu. Emisja na kanale FOX zbiega się w czasie z premierą finałowego odcinka w Disney+, która odbędzie się dzień wcześniej na platformie.

Andor | Oś czasu NAPISY PL | Disney+

 

Disney+ niska cena

Andor | Oficjalny zwiastun NAPISY PL | Disney+

Andor | Zwiastun nr 2 PL NAPISY | Disney+

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego członkowie obsady: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller, Fiona Shaw, Forest Whitaker i Andy Serkis. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest także twórcą i showrunnerem.


 

Polecamy również

Listopad w HBO Max – ramówka na 16-30 listopada – oficjalna lista nowości

Netflix publikuje nowy trailer i grafiki do serialu “Wiedźmin: Rodowód krwi”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner