Premiera jedenastego odcinka 7. sezonu serialu „Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka” (2010) w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-slodkie-klamstewka-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2017r. dziś swoją premierę ma 11 odcinek 7 sezonu serialu:

Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka (2010) – serial, sezon 1-7 – 13+ – 8,56/10 – polskie napisy i lektor
Po zaginięciu liderki grupy cztery niegdyś bliskie sobie przyjaciółki ze szkoły ponownie łączy szantażysta, który grozi, że wyjawi ich najmroczniejsze sekrety.

Jeden z najpopularniejszych w Ameryce seriali telewizyjnych dla nastolatków oparty na książkach Sary Shepard.

W rolach głównych: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
Twórca: I. Marlene King

S7:O11 – Playtime – 42m
netflix-slodkie-klamstewka-S7E11
Kłamczuchy próbują zrozumieć znaczenie dziwnego „prezentu” i planują kolejny ruch. Aria martwi się weselem, a Emily próbuje pocieszyć Ali.

Następny odcinek będzie dostępny w ofercie od 3 maja 2017r.

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „Premiera jedenastego odcinka 7. sezonu serialu „Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka” (2010) w ofercie Netflix Polska

    • Można pokombinować z jakimś programem, co się chyba nazywa PlaySubtitles czy może jakimiś innymi podobnymi. Przed pobraniem może warto sprawdzić daną stronę i może też plik przez https://www.virustotal.com/pl/ (można samemu wyszukać w Google jak ktoś nie chce wchodzić przez podany przeze mnie adres) zależne od Google czy nie ma jakiś wirusów etc.

  1. Wikingowie sezon 4 jest podzielony na podsezony 4A i 4B. Różnica w premierze pomiędzy nimi była 6 miesięcy więc rónież na Netflixie możemy się spodziewać takiego opóźnienia pomiędzy nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...