Premiera następnych seriali dokumentalnych BBC w ofercie Netflix Polska cd. 1

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-life-in-the-air-bg[AKTUALIZACJA] Do oferty Netflix Polska zostały dziś dodane następne seriale dokumentalne produkcji BBC:

Life in the Air (2016) – serial, sezon 1 – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Postęp w kinematografii umożliwia filmowcom uchwycenie życia stworzeń żyjących w powietrzu — latających, szybujących bądź skaczących.

W rolach głównych: Suranne Jones

netflix-lands-of-monsoonLands of the Monsoon (2014) – serial, sezon 1 – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Zobacz, jak szalejące monsuny dokonują straszliwych zniszczeń, ale też niosą ze sobą życie od Australii aż po Himalaje.

W rolach głównych: Colin Salmon

netflix-wild-arabiaWild Arabia (2013) – serial, sezon 1 – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Zróżnicowanie geologiczne i urozmaicona rzeźba terenu Półwyspu Arabskiego sprawiają, że ten region na rozdrożu kontynentów słynie z bogactwa historii i przyrody.

W rolach głównych: Alexander Siddig

Aktualizacja: Do oferty trafiły również:

netflix-atlanticAtlantic: The Wildest Ocean on Earth (2015) – serial, sezon 1 – można pobrać – polskie napisy
Tętniący życiem Atlantyk, miotany sztormami i pełen zagrożeń dla zwierząt i ludzi, słusznie zasługuje na miano najdzikszego oceanu świata.

W rolach głównych: Cillian Murphy

netflix-attenbofougs-birds-of-paradiseAttenborough’s Paradise Birds (2015) – film – 51m – 7+ – można pobrać – polskie napisy
W rolach głównych: David Attenborough

netflix-Attenborough-andThe-Giant-EggAttenborough & The Giant Egg (2011) – film – 52m – można pobrać – polskie napisy
W rolach głównych: David Attenborough

netflix-earths-natural-wondersEarth’s Natural Wonders (2015) – serial, sezon 1 – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Najpiękniejsze krajobrazy na Ziemi mogą być również najbardziej zabójcze. Poznaj gatunki, które doskonale radzą sobie w najbardziej wymagających ekosystemach.

W rolach głównych: Olivia Colman

netflix-bear-grylls-2015Britain’s Biggest Adventures with Bear Grylls (2015) – serial, sezon 1 – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Sławny podróżnik i instruktor survivalu Bear Grylls stawia czoła największym wyzwaniom, jakie przygotowała dla niego Matka Natura.

W rolach głównych: Bear Grylls

netflix-David-Attenboroughs-Natural-CuriositiesDavid Attenborough’s Natural Curiosities (2013) – film – można pobrać – polskie napisy
Uznany przyrodnik David Attenborough dokumentuje niezwykle intrygujące i zaskakujące cechy i zachowania ewolucyjne występujące w królestwie zwierząt.

W rolach głównych: David Attenborough

netflix-hidden-indiaHidden India (2015) – serial, sezon 1 – 13+ – można pobrac – polskie napisy
Poznaj niezwykłą różnorodność Indii, gdzie rzeki, pustynie, lasy tropikalne i cała przyroda odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu mieszkańców.

netflix-animal-super-parentsAnimal Super Parents (2015) – serial sezon 1 – 13+ – można pobrać – polskie napisy
W tym serialu przyrodniczym śledzimy losy zwierzęcych rodziców, którzy chronią swoje potomstwo przed niebezpieczeństwami w bardzo ekstremalnych warunkach.

W rolach głównych: Hugh Dennis

netflix-60-lat-w-dziczy-attenboroughAttenborough: 60 Years in the Wild (2012) – serial sezon 1 – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Zobacz, jak produkcja filmów o przyrodzie, odkrycia i podejście do naszej planety ewoluowały na przestrzeni ostatnich 60 lat.

W rolach głównych: David Attenborough

netflix-frozen-planet-on-thin-iceFrozen Planet: On Thin Ice (2011) – film – 47m – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Obsada: David Attenborough

KOMENTARZE:

14 myśli nt. „Premiera następnych seriali dokumentalnych BBC w ofercie Netflix Polska cd. 1

 1. Pojawił się również 3 odcinek 2 sezonu talk-show Chelsea i znowu bez jakiejkolwiek polskiej wersji. Już chyba nie będą tłumaczyć tej serii. Nie żebym płakał, bo z pierwszego sezonu widziałem raptem kilka odcinków i były one wszystkie co najwyżej takie sobie, ale szkoda, że jakby nie patrzeć Netflix Orginal jest taktowany podobnie jak jakiś film z Indii czy Turcji.

  No chyba, że się mylę i ktoś ma jakieś info od Netfliksa w sprawie tłumaczeń tego programu, to niech da znać.

 2. Ostatnia aktualizacja apki Netflixa to nieporozumienie. W pozycjach figurujących w zakładce „Oglądaj dalej” zamiast plakatów filmowych pojawiły się bieżące screeny ze scen z filmu. Kombinują jak koń pod górę, przy okazji psując funkcjonalność apki.

  • O aplikacji na jakie urządzenia piszesz? Na androidzie miniaturki jako kadry są od dawna i nigdy mi to nie przeszkadza. Jak się ogląda dany serial, to bez problemu się można zorientować co to za pozycja.

   • U mnie pojawiły się niedawno. Mi przeszkadzają. Może dlatego, że nie oglądam tylko jednego serialu, ale mam ich sporo w różnym stopniu zaawansowania w oglądaniu.

 3. Wyjaśnijcie, czy brak lektora przy ostatnim (15) odcinku Designated Survivor to przypadek, czy stała tendencja.

  • Napisałbym, że kolejny odcinek da odpowiedź ale teraz będzie majówka więcej to może w przypadku braku lektora nie być żaden wyznacznik.

   Była już kiedyś sytuacja, że lektor nie dojechał na premierę, ale wtedy w przypadku The 100 opóźnienie można było liczyć w godzinach nie dniach.

  • Też jestem ciekawy czy lektor wróci. Jak udostępniali ten odcinek to tytuł był po angielsku i był błąd w datach premiery finałowych odcinków, teraz jest już przetłumaczony tytuł i data „czerwiec” więc coś tam kombinowali z tym serialem.

  • Spytałem w na FB i Twitterze. Odpowiedzi brak więc albo nie wiedzą albo audio już nie będzie. Na kłopotliwe pytania zwykle nie odpowiadają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...