Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 4-5 lipiec 2019

Facebooktwitter

netflix-iZombie
Swoją premierę w ofercie Netflix Polska miały wczoraj także nowe odcinki seriali:

9 odcinek 5. sezonu iZombie (2015) | serial, 1-5 | 13+ | 8,11/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Opis Netflix: Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

Sezon 5: W sezonie finałowym zombie z Seattle walczą z niedoborem żywności, Major przejmuje kontrolę nad Fillmore-Graves, a los Liv waży się na szali.

S5:O9 – 9. The Fresh Princess – 42m

Retrospekcje z lat 90. pomagają Liv i Clive’owi rozwiązać sprawę morderstwa powiązanego z konkursem piękności nastolatek. Ravi i Peyton próbują odnaleźć skażone utopium.

 

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy

Kategorie: Dziwaczne, Fantazyjne

Obsada: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley, David Anders, Aly Michalka


netflix Abyss S1
15 i 16, finałowy odcinek 1. sezonu Abyss (2019) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Cha Min i Go Se-yeon odkrywają, że właśnie powrócili z zaświatów — do tego w całkiem nowych ciałach, których nie poznają.

W rolach głównych: Park Bo-young, Ahn Hyo-seop, Lee Sung-jae

S1O15 – 15. Odcinek 15 – 64m

Min i Se-yeon próbują zdobyć dowody przeciwko Seo Ji-ukowi z pomocą Parka Dong-cheola. Matka Mina wypytuje Se-yeon o jej intencje.

S1O16 – 16. Odcinek 16 – 69m – odcinek finałowy

Po zaręczynach z Minem Se-yeon musi poradzić sobie z konsekwencjami jego poświęcenia, więc wyjawia prawdę jego rodzicom. Rozpoczyna się proces Seo Ji-uka.

 

Gatunki: Koreańskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Przerażające, Fantazyjne

Obsada: Park Bo-young, Ahn Hyo-seop, Lee Sung-jae, Lee Si-eon, Han So-hee, Kwon Soo-hyun, Kim Sa-rang, Ahn Se-ha, Yun Yoo-sun


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner