Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 24-25 sierpnia 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na sierpień 2019r. swoją premierę w ofercie ma dziś nowy nowy odcinek serialu:

czwarty odcinek 4. części Patriot Act with Hasan Minhaj / Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (2018) | serial, stand-up, 3 części | 16+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

W rolach głównych: Hasan Minhaj

Komik Hasan Minhaj zdobył Nagrodę Peabody’ego za swój stand-up „Homecoming King” zrealizowany dla serwisu Netflix.

 

Część 1: Nowatorski program komediowy, w którym Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

Część 2: Hasan Minhaj co niedzielę wraca z nowymi odcinkami, w których prezentuje swoje unikatowe i zabawne opinie na temat tego, co dzieje się w kulturze i polityce.

Część 3: Hasan Minhaj powraca z kolejną odsłoną swojego opiniotwórczego programu komediowego pełnego ostrych i przenikliwych komentarzy. Nowy odcinek w każdą niedzielę.

Część 4: Hasan Minhaj powraca z kolejną odsłoną swojego opiniotwórczego programu komediowego pełnego ostrych i przenikliwych komentarzy. Nowy odcinek w każdą niedzielę.

 

S4O4 –  Cała prawda o rejsach wycieczkowych – 24 min

Rejs wycieczkowcem brzmi doskonale, prawda? Ale czy operatorzy przestrzegają norm bezpieczeństwa i dbają o pracowników? Hasan obnaża prawdę o wakacjach na statku.

Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj: Część 4 – zwiastun

Gatunki: Programy i seriale o tematyce politycznej, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Cyniczne, Błyskotliwe, Zabawne

Kolejne odcinki serialu będą debiutować w ofercie Netflix Polska co niedzielę.


Zgodnie z naszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty film:

Presenting Princess Shaw (2015)
film – 1g23m – 5,11/10 – polskie napisy 

Film opowiada o relacji ambitnej początkującej wokalistki Samanthy Montgomery z jej tajemniczym wielbicielem, izraelskim producentem klipów wideo, Kutimanem.

Zgodnie z naszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został wczoraj usunięty serial:

Canimals (2011)
serial – można pobrać – 6/10
 

Poznajcie rozkoszne blaszane stworki z automatu z napojami. Roznosi je energia, wszędzie ich pełno, a sianie uroczego zamętu to ich specjalność.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 25 sierpnia 2019

Netflix: Rozszerzony zwiastun nowego filmu „Travis Scott: Mamo, potrafię latać”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner