Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska 24-25.06.2020 – „The 100”, “Obłędne pyszności”, “Athlete A: Sport w cieniu skandalu” i inne

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy odcinek serialu The 100. Jeden film ponownie trafił dziś do oferty. Wczoraj zadebiutowały w ofercie cztery nowe filmy oraz jeden nowy serial.

Nowości

5 odcinek 7. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-7 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Opis Netflix: Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Twórcy: Jason Rothenberg

 

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

Sezon 6: Clarke i reszta ocalałych z Ziemi napotykają życie na dziwnej planecie. To dla nich nowy początek — oraz nowy zestaw kosmicznych przeszkód i zagrożeń.

Sezon 7: Anomalia ujawnia swoją prawdziwą naturę, konflikt nie ustaje i pojawiają się nowe nieprawdopodobne zagrożenia. Czy w takich warunkach Clarke zdoła zaprowadzić pokój?

S7O5 – 5. Witamy na Bardo – 42 min

Netflix seriale

Bardo wita Octavię w nieoczekiwany sposób, zaś Indra staje naprzeciw fanatyków w Sanctum i dokonuje niepokojącego odkrycia.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie od 2, 9, 17 i 26 lipca 2020r.

Athlete A / Athlete A: Sport w cieniu skandalu (2020)
film – 1g44m

Dokument o gimnastyczkach molestowanych przez lekarza amerykańskiej kadry, Larry’ego Nassara, oraz o reporterach, którzy ujawnili tę toksyczną sytuację.

W ofercie od: 2020-06-24

Gatunki: Filmy dokumentalne, Dokumenty o prawdziwej zbrodni, Dokumenty społeczno-kulturowe, Sportowe filmy dokumentalne, Filmy kryminalne, Dokumenty kryminalne, Filmy o sporcie
Kategorie: Prowokacyjny, Śledczy

Bulbbul (2020)
film – 1g34m

Tajemnicza kobieta, wydana za mąż w młodym wieku, prowadzi dom, dławiąc w sobie bolesne wspomnienia. Aż pewnego dnia w jej wiosce dochodzi do nadnaturalnych zbrodni.

W ofercie od: 2020-06-24

W rolach głównych: Tripti Dimri, Avinash Tiwary, Rahul Bose

Gatunki: Filmy i seriale kostiumowe, Filmy hinduskie, Filmy w języku hindi, Dramaty społeczne, Filmy i seriale historyczne, Horrory, Horrory o zjawiskach nadprzyrodzonych
Kategorie: Przerażający, Mroczny

Crazy Delicious / Obłędne pyszności (2020)
serial

Konkurs kulinarny, w którym amatorzy próbują wkraść się w łaski bogów gotowania. Kto zdobędzie Złote Jabłko za nowe wersje klasycznych dań i inne zaskakujące przysmaki?

W ofercie od: 2020-06-24

Sezon 1.: 6 odcinków od 24.06.2020 – Konkurs kulinarny, w którym amatorzy próbują wkraść się w łaski bogów gotowania. Kto zdobędzie Złote Jabłko za nowe wersje klasycznych dań i inne zaskakujące przysmaki?

W rolach głównych: Jayde Adams, Carla Hall, Heston Blumenthal

Gatunki: Seriale kulinarne i podróżnicze, Reality TV z elementem rywalizacji, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Brytyjskie seriale i programy, Reality TV
Kategorie: O nietypowej tematyce

Nobody Knows I’m Here / Nikt nie wie, że tu jestem (2020)
film – 1g31m

Były dziecięcy gwiazdor piosenki zostaje odludkiem pielęgnującym swoją traumę i gniew. W końcu jednak znajduje się kobieta gotowa naprawdę go wysłuchać.

W ofercie od: 2020-06-24

W rolach głównych: Jorge García, Millaray Lobos, Luis Gnecco

Gatunki: Filmy chilijskie, Dramaty, Filmy muzyczne i musicale
Kategorie: Oszczędny w środkach, Osobisty

Prem Ratan Dhan Payo (2015)
film – 2g43m – można pobrać – 6,48/10

Surowy książę dochodzi do siebie po próbie zamachu, która miała miejsce cztery dni przed jego koronacją. W tym czasie zastępuje go radosny i hojny sobowtór.

Powrót do oferty od 25.06.2020

W rolach głównych: Salman Khan, Sonam Kapoor, Anupam Kher

Gatunki: Filmy hinduskie, Filmy w języku hindi, Filmy bollywoodzkie, Akcja i przygoda, Dramaty, Filmy muzyczne i musicale, Musicale, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne, Dramaty romantyczne
Kategorie: Emocjonujący, Romantyczny

Unbroken: Path to Redemption / Niezłomny: Droga do odkupienia (2018)
film – 1g38m

Wracający z frontu II wojny światowej olimpijczyk walczy z koszmarnymi wspomnieniami. Sił dodaje mu wiara.

W ofercie od: 2020-06-24

W rolach głównych: Samuel Hunt, Merritt Patterson, Vincenzo Amato

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy na podstawie literatury, Dramaty, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Kategorie: Inspirujący, Wzruszający

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Ladykillers, czyli zabójczy kwintet” i „Święty wyścig”

Netflix Polska zapowiada „Erotica 2022” – pierwszy polski film Netflix

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner