Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (25.01.2019)

Facebooktwitter

Netflix-polar
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na styczeń 2019r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe filmy i seriale:

Polar (2019) | film | 1g58m | 18+ | UHD/4K/HRD/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Planujący już emeryturę zabójca musi jeszcze chwilę wstrzymać się z wyborem kapci, bo jego szef nasyła na niego oddział młodych i nieznających litości morderców.

Gatunki: Filmy kanadyjskie, Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne
Kategorie: Brutalne

Gdy emerytowany wyborowy zabójca Duncan Vizla, znany jako Black Kaiser (Mads Mikkelsen), zdaje sobie sprawę, że ktoś poluje na jego życie i fundusz emerytalny, musi wrócić do gry i stawić czoła armii młodszych, sprytniejszych i bardziej bezwzględnych adeptów morderczego fachu, którzy zrobią wszystko, by posłać go do piachu.

Polar (zwiastun)
Emerytowany zawodowy zabójca jest zmuszony wrócić do gry, gdy okazuje się, że jego chciwy i bezwzględny szef dybie na jego życie. W roli głównej Mads Mikkelsen.

O filmie Polar

Gdy najlepszy na świecie zabójca Duncan Vizla, znany również jako Black Kaiser, przechodzi na emeryturę, jego były pracodawca stwierdza, że jest on dla firmy zbyt dużym ciężarem. Black Kaiser musi wbrew swojej woli wrócić do gry i stawić czoła armii młodszych, sprytniejszych i bardziej bezwzględnych adeptów morderczego fachu, których nic nie powstrzyma przed tym, żeby go uciszyć.

Reżyserem filmu jest Jonas Åkerlund, scenariusz napisał Jayson Rothwell, a za produkcję odpowiedzialni są Jeremy Bolt, Robert Kulzer i Hartley Gorenstein. W obsadzie Polar znaleźli się Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville oraz Richard Dreyfuss. Polar powstał w oparciu o powieść graficzną wydawnictwa Dark Horse Polar: Came from the Cold autorstwa Victora Santosa.


netflix Animas
Animas (2018) | film | 1g27m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.1/10

Przerażające wizje pewnej nastolatki przybierają na sile, gdy jej przyjaciel znajduje sobie dziewczynę, a jego agresywny ojciec ginie w dziwnych okolicznościach.

W rolach głównych: Clare Durant, Iván Pellicer, Luis Bermejo
Obsada: Clare Durant, Iván Pellicer, Luis Bermejo, Liz Lobato, Chacha Huang, Ángela Molina
Gatunki: Filmy oparte na literaturze, Filmy hiszpańskie, Horrory
Kategorie: Mrożące krew w żyłach, Straszne, Mroczne
Reżyserzy: Laura Alvea, José Ortuño

Grają C. Durant („I Love Her”), I. Pellicer („Uciekinierka”), Á. Molina („Velvet”). Ekranizacja książki Joségo Ortuño.

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...