Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (01.12.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-dark-s1-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na grudzień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają filmy i serial:

Dark (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. Pogoń za prawdą ujawnia szokujące, skrywane od pokoleń tajemnice.

W rolach głównych: Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórcy: Baran bo Odar, Jantje Friese

Twórcy serialu, Baran bo Odar i Jantje Friese, współpracowali też przy filmie „Who Am I. Możesz być kim chcesz”.

Serial liczy 10 odcinków.

Dark to niezwykła saga rozgrywająca się we współczesnych Niemczech. Zaginięcie dwojga małych dzieci wydobywa na światło dzienne skrywane sekrety czterech rodzin i zaburzone relacje pomiędzy ich członkami. Wypadki przedstawione w dziesięciu godzinnych odcinkach przybierają nadprzyrodzony obrót niepozostający bez związku z wydarzeniami, które miały miejsce w miasteczku w 1986 r.

Dark to mroczny serial tajemnicy – skomplikowana zagadka pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Autorką scenariusza jest Jantje Friese. Za reżyserię odpowiada Baran bo Odar (Who Am I. Możesz być kim chcesz).  Świetne zdjęcia i realistyczna gra aktorska doskonale oddają złożoność postaci, których losy nieodłącznie związane są z niepokojącą historią miasteczka Winden.


netflix-My Happy Family-bg-1My Happy Family / Moja szczęśliwa rodzina (2017) – film1g59m – 13+ – można pobrać – polski lektor

Kobieta w średnim wieku, żona i matka dwójki dzieci, zaskakuje swoją wielopokoleniową gruzińską rodzinę, oznajmiając, że zamierza mieszkać sama.

W rolach głównych: Ia Shugliashvili, Merab Ninidze, Berta Khapava
Gatunki: Dramaty
Reżyserzy: Nana Ekvtimishvili, Simon Gross


netflix-Voyeur-bg-1Voyeur (2017) – film1g35m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

Legendarny dziennikarz, Gay Talese, demaskuje właściciela motelu, który przez lata podglądał swoich gości. Wkrótce samo ujawnienia sprawy wywołuje kolejny skandal.

W rolach głównych: Gay Talese
Gatunki: Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyserzy: Myles Kane, Josh Koury


netflix-A StoryBots Christmas-bg-1A StoryBots Christmas / Święta Mądrobotów (2017) – film animowany – 25m – dla każdego – można pobrać – polskie napisy i dubbing

Bo stwierdza, że nie potrafi robić przyjaciołom dobrych prezentów, więc udaje się po radę do Świętego Mikołaja. Tylko gdzie on się podział?

W rolach głównych: Edward Asner, Judy Greer, Erin Fitzgerald
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale komediowe, Animowane seriale komediowe, Filmy muzyczne dla dzieci, Telewizyjne kreskówki, Filmy edukacyjne dla dzieci
Reżyserzy: Evan Spiridellis, Jeff Gill

Ed Asner wciela się w Świętego Mikołaja w tym bożonarodzeniowym filmie z udziałem popularnych robocików.


netflix-DreamWorks Home For the Holidays-bg-1DreamWorks Home: For the Holidays / Dom na Święta (2017) – film animowany – 45m – dla każdego – można pobrać – polskie napisy i dubbing

Och postanawia pokazać swoim znajomym Buwom, jaką radość niesie Boże Narodzenie. Niestety, jego szlachetne intencje o mały włos nie doprowadzają do zniszczenia miasta.

W rolach głównych: Rachel Crow, Mark Whitten, Kelly Clarkson
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 5–7, Filmy dla dzieci w wieku 8–10, Filmy familijne, Familijne filmy animowane, Komedie familijne, Filmy muzyczne dla dzieci, Filmowe adaptacje książek dla dzieci, Komedie, Zwariowane komedie, Filmy muzyczne i musicale, Musicale

Animowanym wersjom siebie głosu użyczają piosenkarka Kelly Clarkson i aktor Ben Schwartz („Parks and Recreation”).


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska cz. 2 (01.12.2017)

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska cz. 1 (01.12.2017)


 

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (01.12.2017)

  • dlaczego? dziecko jesteś, które płacze bo lizaka nie dostało?
   nie ma i nie będzie, nawet serial netflixa czyli Van Helsing nie leci na bieżąco. Żenada, a ceny życzą sobie jak na Zachodzie.
   Do tego marna oferta, ręcz śmieszna kinowych hitów:)

   • Van Helsing to nie jest serial netflixa, ma on jednak wyłączność na dystrybucję. Pewnie pojawi się nowy sezon, gdy zostanie on wyemitowany w całości (jak chociażby Glitch, Frontier czy Travellers -> również one są oznaczone jako Netflix Original)

   • Jak​ ja lubię takie bezsensowne komentarze. Jeśli nie odpowiada Ci netflix to po co tu zaglądasz ? Ja jestem netflixem zachwycony, mam tyle na mojej liście że mogą przez pół roku nic nie dodawać.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...