Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska – 20 czerwiec 2019

Facebooktwitter

netflix Loving Vincent
Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowe filmy, w tym o nominowany do Oscara film Twój Vincent:

Twój Vincent / Loving Vincent (2017)  | film | 1g34m | można pobrać | polska produkcja | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.8/10

Opis: Historia życia i śmierci Vincenta van Gogha, jednego z najsłynniejszych malarzy wszech czasów, opowiedziana przez bohaterów jego obrazów oraz symbole pojawiające się na płótnach artysty. Pierwszy film animowany klatka po klatce namalowany techniką malarstwa olejnego. [themoviedb.org]

W rolach głównych: Douglas Booth, Jerome Flynn, Robert Gulaczyk

Twój Vincent – zwiastun

Gatunki: Filmy biograficzne, Filmy i seriale kostiumowe, Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Filmy i seriale historyczne, Filmy polskie, Dramaty polskie
Kategorie: Fantazyjne

Obsada: Douglas Booth, Jerome Flynn, Robert Gulaczyk, Helen McCrory, Chris O’Dowd, Saoirse Ronan, John Sessions, Eleanor Tomlinson, Aidan Turner

Twój Vincent – making of: ożywianie malarstwa Vincenta van Gogha

Opis dystrybutora: 27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. “Twój Vincent” opowiada właśnie tę historię – odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny?

netflix Loving Vincent

„Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie.

Polska wersja językowa: Olga Frycz, Danuta Stenka, Zofia Wichłacz, Jerzy Bończak, Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr, Józef Pawłowski, Robert Więckiewicz


An Upper Egyptian (2014)
film – 1g24m – polskie napisy

Abdullah próbuje się ustatkować. Szuka odpowiedniej kandydatki na żonę, jednak kobieta, w której się zakochuje, nie odwzajemnia jego uczuć.

Bewildered Bolbol (2010)
film – 1g51m – polskie napisy

Cierpiący na amnezję mężczyzna nie potrafi wybrać pomiędzy dwiema kobietami, które nie grają z nim do końca fair.

Good Luck (2012)
film – 1g38m – polskie napisy

Nie interesuje się polityką. Szuka tylko mieszkania dla siebie i żony. Jednak gdy tuż obok wybucha rewolucja, zaczyna się zastanawiać nad swoim systemem wartości.

Reaction (2011)
film – 1g38m – polskie napisy

Po serii pozornie przypadkowych morderstw policja próbuje znaleźć sprawcę powiązanego ze wszystkimi ofiarami.

The Chord (2010)
film – 1g41m – polskie napisy

Detektyw bada sprawę morderstwa młodego muzyka. Rozrywkowy styl życia i liczne miłosne podboje ofiary budzą wiele pytań, a lista podejrzanych wydaje się nie mieć końca.

The Player (2012)
film – 1g49m – polskie napisy

Aby uratować firmę ojca przed bankructwem, bogaty i zepsuty playboy musi poślubić rzeczową i zasadniczą kobietę, która też wcale nie cieszy się na to małżeństwo.

Three-Quarters Decent (2010)
film – 1g36m – polskie napisy

Gazetowy rysownik walczy z korupcją w swoim kraju, stosując bezwzględne metody.

Unruly Friends (2011)
film – 1g23m – polskie napisy

Młoda kobieta odkrywa, że zostawienie za sobą problemów rodzinnych i urazów psychicznych jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Czytaj również:

Premiery serialowe w ofercie Netflix Polska – 20 czerwiec 2019

Netflix: Zapowiedź miesiąca premiery 2. sezonu serialu „Szkoła dla elity”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...