Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (13.09.2018)

Facebooktwitter

 

netflix Mr. Sunshine s1
17 i 18 odcinek 1. sezonu Mr. Sunshine (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 8.0/10

Młody chłopak, który trafił do USA po ekspedycji na wyspę Ganghwa w 1871 roku, wraca do Korei w przełomowym punkcie historii i zakochuje się w arystokratce.

W rolach głównych: Lee Byung-hun, Kim Tae-ri, Yoo Yeon-seok
Obsada: Lee Byung-hun, Kim Tae-ri, Yoo Yeon-seok, Byun Yo-han, Kim Min-jung
Gatunki: Seriale i programy, Azjatyckie seriale i programy, Seriale romantyczne, Dramaty telewizyjne, Filmy i seriale kostiumowe
Twórca: Kim Eun-suk
Reżyser: Lee Eung-bok

S1O17 – 17. Odcinek 17 – 76 min
netflix mr sunshine S1E17

Hui-seong dla bliskiej osoby rezygnuje ze swoich największych pragnień. Lord Go prowadzi pilną sprawę. Ae-sin stawia czoła japońskim żołnierzom.

S1O18 – 18. Odcinek 18 – 77 min
netflix mr sunshine S1E18

Eugene walczy z toksycznym imperialistą. Dowiedziawszy się o uwięzieniu Lorda Go, Hui-seong publikuje wydanie specjalne. Ae-sin znieważa japońskiego urzędnika.

W trudnym momencie koreańskiej historii arystokratka Go Ae-sin, która podejmuje walkę w obronie kraju, spotyka na swojej drodze kapitana amerykańskiej piechoty morskiej.

Kolejne dwa odcinki zadebiutują w ofercie od 20 września 2018r.


Wczoraj swoją premierę w ofercie Netflix Polska miał także:

netflix Explained s119 odcinek 1. sezonu Explained / Wyjaśniamy (2018) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.2/10

Pełen ciekawostek serial współtworzony przez Vox, który odpowiada na różnorodne pytania, np. dlaczego kryptowaluty zyskały popularność i czemu diety bywają nieskuteczne.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne

S1O19 – 19. Światowy kryzys wodny – 19 min
netflix explained S1E19

Globalny kryzys wodny przybiera na sile. Jaką cenę powinien mieć nasz najcenniejszy zasób, do którego dostęp ma być jednocześnie gwarantowany w ramach praw człowieka?

Modyfikacje genetyczne, giełda, muzyczne fenomeny itd. — poznaj niezwykłe zjawiska, które kształtują współczesny i przyszły świat.

 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (13.09.2018)

  • 13.09.2018 o 14:21
    Bezpośredni odnośnik

    Polecam wszystkim serial Mr. Sunshine. Wiem, że z opisu wygląda to jak kolejna azjatycka drama, ale tak nie jest. Zachęciłem się tym tytułem dzięki zadziwiająco wysokiej ocenie na IMDB i nie żałuję. To jest dzieło z naprawdę wysokiej półki.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner