Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 15 grudnia 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 2 nowe filmy. W ofercie debiutuje dziś nowy odcinek serialu Supergirl, Czarna lista oraz Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj. 14 filmów i 2 seriale zostało dziś usuniętych z oferty. 4 filmy zostały przeznaczone do usunięcia z oferty z dniem 22 grudnia 2019r.

Dzisiejsze nowości

Isoken (2017)
film – 1g38m – polskie napisy

Isoken, samotna 34-latka, jest nakłaniana przez matkę do małżeństwa z czarnoskórym przedsiębiorcą. Kłopot w tym, że ją bardziej pociąga biały fotoreporter.

W rolach głównych: Dakore Akande, Joseph Benjamin, Marc Rhys

Gatunki: Filmy afrykańskie, Filmy nollywoodzkie, Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Romantyczny

Potato Potahto (2017)
film – 1g44m – polskie napisy

Choć się rozwiedli, nadal mieszkają pod jednym dachem. I wszystko idzie — względnie — gładko, do czasu aż każde z nich poznaje nową miłość.

W rolach głównych: O.C. Ukeje, Joselyn Dumas, Joke Silva

Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Wzruszający, Romantyczny


10 odcinek 7. sezonu Czarna lista / The Blacklist (2013) | serial, sezony 1-7 | UHD, 4K | 16+ | 8,96/10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Twórca: Jon Bokenkamp

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Sezon 6: Liz wie już, że Raymond Reddington nie jest tym, za kogo się podaje. Musi więc zdecydować, czy warto pomóc mu znaleźć zdrajcę, przez którego został skazany na śmierć.

Sezon 7: Red został odurzony i porwany przez Katarinę, a Liz i członkowie oddziału wciąż nie znają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących jego prawdziwej tożsamości.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5., 6. i 7. sezonu serialu.

 

S7:O10 – 10. Katarina Rostova (No. 3) – 43 min

 

Gatunki: Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Emocjonujące

Obsada: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Ryan Eggold, Harry Lennix, Amir Arison, Hisham Tawfiq, Mozhan Marnò


netflix supergirl
8 odcinek 5. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-5 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Opis Netflix: Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

Sezon 5: Na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie, a Kara musi zmierzyć się z konsekwencjami poczucia krzywdy i zawodu u Leny Luthor. Poza tym Supergirl zmienia kostium.

S5:O8 – 8. Gniew Ramy Khana – 41 min

Supergirl musi zdecydować, czy w sprawie Leny posłuchać serca, czy głowy. Tymczasem Rama Khan sprawia, że Lewiatan staje się coraz groźniejszy.

 

Gatunki: Seriale science fiction, Seriale na podstawie komiksów, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Emocjonujący

Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis, Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance

 

Kolejny odcinek 5. sezonu serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska w niedzielę,  22 grudnia 2019r.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner