Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (19.10.2018)

Facebooktwitter

netflix Making a Murderer S2
część 2 Making a Murderer (2015) | serial, część 1-2 | 16+ | 7,82 / 10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.6/10

Kręcony przez 10 lat, trzymający w napięciu dokument śledzi losy oczyszczonego z zarzutów o gwałt Stevena Avery’ego, który staje się podejrzanym w kolejnej zbrodni.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale dokumentalne, Seriale i programy kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty, Uznane przez krytyków filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Kategorie: Prowokacyjne, Mroczne

Sezon 1 tego kontrowersyjnego serialu zdobył 4 nagrody Emmy, w tym za najlepszy program dokumentalny.

 

Making a Murderer: Część 2 (zwiastun)
Gry już trafisz za kraty, to raczej tak łatwo stamtąd nie wyjdziesz. Ale Steven Avery i Brendan Dassey nawet w więzieniu nie przestają walczyć o sprawiedliwość.

Część 1: Zwolnionego z więzienia Stevena Avery’ego czeka kolejny proces sądowy prowadzony w atmosferze oskarżeń o nadużycia oraz wymuszanie zeznań świadków przez policję.

Część 2: Steven Avery i Brendan Dassey nadal walczą o oczyszczenie z zarzutów, a na światło dzienne wychodzą nowe dowody, na które wcześniej nikt nie zwrócił uwagi.

Obejrzyj Numer 18. Odcinek 1 sezonu 2.

1. Numer 18 – 57 min

Wzięta prawniczka Kathleen Zellner postanawia przyjąć sprawę Stevena. Prawnicy Brendana wnoszą do sądu federalnego wniosek o zwolnienie go z więzienia.

Obejrzyj Tylko słowa. Odcinek 2 sezonu 2.

2. Tylko słowa – 67 min

Prawnicy Brendana chcą udowodnić, że jego wyrok został wydany na podstawie wymuszonych zeznań. Kathleen poddaje Stevena próbom i udaje się na rzekome miejsce zbrodni.

Obejrzyj Sądowy cud. Odcinek 3 sezonu 2.

3. Sądowy cud – 66 min

Eksperci sądowi Kathleen analizują dowody znalezione w palenisku Stevena. Ustawa z 1996 r. ogranicza szanse sprawy Brendana na powodzenie przed sądem federalnym.

Obejrzyj Witamy w Wisconsin. Odcinek 4 sezonu 2.

4. Witamy w Wisconsin – 58 min

Pełen ostrożnej nadziei Brendan wraz z rodziną czekają na ważne informacje o rozwoju jego sprawy. Kathleen składa wniosek o przeprowadzenie nowych badań.

Obejrzyj Co + dlaczego = kto. Odcinek 5 sezonu 2.

5. Co + dlaczego = kto – 64 min

Kathleen odwiedza przyczepę Stevena w poszukiwaniu dowodów manipulacji. Nieoczekiwany zwrot w sprawie Brendana wstrząsa jego rodziną.

Obejrzyj Wszystko wymaga czasu. Odcinek 6 sezonu 2.

6. Wszystko wymaga czasu 65 min

Kathleen uzyskuje dostęp do części oryginalnych dowodów w sprawie Stevena. Poprzedni oskarżyciel zwołuje konferencję prasową.

Obejrzyj Dowód FL. Odcinek 7 sezonu 2.

7. Dowód FL – 60 min

Kathleen ponownie bada kulę, która mogła zabić Teresę Halbach, a także odtwarza wydarzenia z dnia, w którym Teresa zaginęła.

Obejrzyj Specjalna troska. Odcinek 8 sezonu 2.

8. Specjalna troska – 60 min

Kathleen odkrywa nowe dowody dotyczące jednego z głównych świadków oskarżenia. Sprawa Brendana po raz kolejny przybiera nieoczekiwany obrót.

Obejrzyj Piątkowa noc. Odcinek 9 sezonu 2.

9. Piątkowa noc – 63 min

Zjawia się świadek dysponujący nowymi informacjami o samochodzie Teresy. Kathleen próbuje ustalić, co działo się z Teresą 31 października 2005 r.

Obejrzyj Nie ufam nikomu. Odcinek 10 sezonu 2.

10. Nie ufam nikomu – 77 min

Kathleen dokonuje dwóch wielkich odkryć związanych ze sprawą. Prawnicy Brendana przechodzą z jego sprawą na wyższy poziom.

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (19.10.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner