Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (23.10.2018)

Facebooktwitter

netflix ADAM SANDLER 100 percent FRESH
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2018r. dziś swoją premierę ma nowy stand-up:

ADAM SANDLER 100% FRESH (2018) | film, stand-up | 1g13m | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy

Nowy stand-up Adama Sandlera pełen jest zaskakujących elementów, świeżych żartów i piosenek, jak „Heroes” czy „Ice Cream Ladies”, które mogą stać się wielkimi hitami.

W rolach głównych: Adam Sandler
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Komedie, Zwariowane komedie, Stand-upy
Reżyser: Steve Brill

ADAM SANDLER 100% FRESH (zwiastun)
Nowe żarty, nowe dźwięki, nowe tematy. Po 25 latach od wydania debiutanckiego albumu komediowego Adam Sandler wraca na scenę uzbrojony w żywiołowe uczucia i mocne teksty.

ADAM SANDLER 100% FRESH (teaser)
Adam Sandler wraca na scenę z nowym musicalowym stand-upem nakręconym podczas krajowego tournée.


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty serial:

netflix The Vampire DiariesThe Vampire Diaries / Pamiętniki wampirów (2009) | serial, sezon 1-8 | 16+ | 8,41/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Dwaj zwaśnieni bracia–wampiry uwięzieni w ciałach nastolatków, Stefan i Damon, walczą o względy urzekającej Eleny.

W rolach głównych: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder
Obsada: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Steven R. McQueen, Sara Canning, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Michael Trevino, Matthew Davis, Joseph Morgan
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Trzymające w napięciu, Przerażające
Twórcy: Julie Plec, Kevin Williamson

Głośny serial Kevina Williamsona („Jezioro marzeń”) z Ianem Somerhalderem („Zagubieni”) w jednej z głównych ról.

 

Sezon 1: W małym, pełnym tajemnic miasteczku w Virginii dwóch braci-wampirów — dobroduszny Stefan i nikczemny Damon — konkuruje o uczucie 17-letniej Eleny Gilbert.

Sezon 2: Podczas gdy Elena przeżywa katusze, próbując wybrać jednego ze zwaśnionych braci-wampirów, Stefana lub Damona, w Mystic Falls wychodzą na jaw mroczne tajemnice.

Sezon 3: Trzeci sezon serialu dla młodzieży rzuca upiorne światło na tajemniczą i krwawą przeszłość rywalizujących braci: Stefana i Damona.

Sezon 4: Zbliża się moment ukończenia szkoły przez Elenę i jej znajomych. Natomiast w Mystic Falls pojawia się nowy czarny charakter, który planuje zniszczyć miasteczko.

Sezon 5: Życie zarówno śmiertelników, jak i wampirów nie kończy się po liceum. W piątym sezonie upiornego serialu ekipa z Mystic Falls wybiera się na studia.

Sezon 6: Elena i ekipa z Mystic Falls nadal próbują otrząsnąć się po stracie i żyć normalnie. Jednak przeszłość nie da im o sobie zapomnieć.

Sezon 7: Gdy Damon stara się poradzić sobie z nową rzeczywistością, wśród Heretyków — wampirów z mocami czarownic — pojawia się nowy, groźny wróg.

Sezon 8: W ostatnim sezonie serialu Stefan walczy z demoniczną siłą, która obrała za cel klan Salvatorów i opętała Damona. Jego relacja z Eleną jest zagrożona.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner