Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 27-28 listopada 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 4 nowe seriale oraz 1 nowy film. Wczoraj także zadebiutował w ofercie nowy film polskiej produkcji. Kolejny film został oznaczony do usunięcia z oferty z dniem 4 grudnia 2019r.

Dzisiejsze nowości

Holiday Rush / Święta nie na bogato (2019)
film – 1g34m – polskie napisy i dubbing 

Owdowiały prezenter radiowy i jego czwórka rozpuszczonych dzieci muszą zacisnąć pasa, kiedy na chwilę przed Gwiazdką kończą im się środki na luksusowe życie.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

W rolach głównych: Romany Malco, Sonequa Martin-Green, Darlene Love

Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Dramaty
Kategorie: Sentymentalny, Uczuciowy

Popularny DJ radiowy (Romany Malco) traci pracę właśnie wtedy, gdy czwórka jego rozpieszczonych dzieciaków wręcza mu swoje listy wymarzonych prezentów świątecznych. Zaciskając pasa, rodzina zaczyna rozumieć, że lebiej być niż mieć.

Levius (2019)
serial – polskie napisy 

Pod pieczą swojego wuja młody Levius pnie się po szczeblach brutalnego świata metalboksu. Ktoś spoza ringu śledzi każdy jego ruch.

HDR, Dolby Vision

Sezon 1.: 12 odcinków od 28.11.2019 – Pod pieczą swojego wuja młody Levius pnie się po szczeblach brutalnego świata metalboksu. Ktoś spoza ringu śledzi każdy jego ruch.

W rolach głównych: Nobunaga Shimazaki, Junichi Suwabe, Takahiro Sakurai

Gatunki: Seriale na podstawie mangi, Anime — dramaty, Anime — akcja, Anime w konwencji science fiction i fantasy, Japońskie programy i seriale, Seriale anime
Kategorie: Uczuciowy, Emocjonujący

Lugar de Mulher / Miejsce kobiety (2019)
serial – polskie napisy 

Cztery stand-uperki z Brazylii poruszają tematy seksualności, polityki, religii i macierzyństwa — oraz dowodzą, że miejsce kobiety jest tam, gdzie je sobie wybierze.

UHD, 4K

Sezon 1.: 4 odcinko od 28.11.2019 – Cztery stand-upy z Brazylii poruszają tematy seksualności, polityki, religii i macierzyństwa — oraz dowodzą, że miejsce kobiety jest tam, gdzie sobie wybierze.

Gatunki: Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Seriale brazylijskie, Latynoamerykańskie seriale i programy, Seriale komediowe
Kategorie: Sprośny, Prześmiewczy

Merry Happy Whatever / Obłędnych Świąt! (2019)
serial – polskie napisy i lektor 

Podczas dziesięciodniowej wizyty świątecznej niespełniony muzyk z Los Angeles próbuje wkraść się w łaski apodyktycznego ojca swojej dziewczyny i jej zżytego rodzeństwa.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision

Sezon 1.: 10 odcinków od 28.11.2019 – Podczas dziesięciodniowej wizyty świątecznej niespełniony muzyk z Los Angeles próbuje wkraść się w łaski apodyktycznego ojca swojej dziewczyny i jej zżytego rodzeństwa.

W rolach głównych: Dennis Quaid, Bridgit Mendler, Brent Morin
Twórcy: Tucker Cawley

Gatunki: Sitcomy, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Uczuciowy, Błyskotliwy

Serial „Obłędnych Świąt!” to opowieść o Donie Quinnie (Dennis Quaid) — ojcu pewnej bardzo ze sobą zżytej (choć dość specyficznej) rodziny z Filadelfii, który w świątecznej gorączce za wszelką cenę próbuje nie stracić z oczu potrzeb żadnego jej członka. Z kolei jego bliscy chwytają się wszystkich sposobów, by okiełznać nie zawsze przemyślane zapędy głowy rodu. Gdy najmłodsza córka Dona, Emmy (Bridgit Mendler), wraca do domu z Los Angeles w towarzystwie nowego chłopaka — walczącego o uznanie muzyka Matta (Brent Morin) — wyznawana przez Dona zasada, która brzmi „Po naszemu albo w ogóle”, zostaje poddana ciężkiej próbie.

Serial „Obłędnych Świąt!”, którego twórcą jest wyróżniony nagrodą Emmy Tucker Cawley („Wszyscy kochają Raymonda”), to przezabawna i ciepła komedia o tym, że choć czasami rodzina potrafi zajść za skórę, to jednak bywa też najwspanialszym prezentem pod słońcem.

Mythomaniac / Mitomanka (2019)
serial – polskie napisy i lektor 

Wypalona i lekceważona pracująca matka podejrzewa, że jej partner ją zdradza, więc zaczyna udawać problemy zdrowotne, by zwrócić na siebie uwagę.

Sezon 1.: 6 odcinków od 28.11.2019 – Wypalona i lekceważona pracująca matka podejrzewa, że jej partner ją zdradza, więc zaczyna udawać problemy zdrowotne, by zwrócić na siebie jego uwagę.

W rolach głównych: Marina Hands, Mathieu Demy, Marie Drion
Twórcy: Anne Berest, Fabrice Gobert

Gatunki: Francuskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Cyniczny, O nietypowej tematyce, Wzruszający

Wczorajsza nowość

Zabić bobra (2012)
film – 1g38m – polska produkcja 

Dręczony wspomnieniami z pobytu na wojnie Eryk powraca do rodzinnego domu. Przypadkowe spotkanie z młodą Bezi sprawia, że mężczyzna zaczyna kwestionować to, co widzi.

W rolach głównych: Eryk Lubos, Agnieszka Pawełkiewicz, Marek Kasprzyk

Gatunki: Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Filmy polskie, Thrillery polskie, Dramaty polskie, Thrillery, Thrillery kryminalne
Kategorie: Zmysłowy, Brutalny, Mroczny

Film dostępny w ofercie tylko do 3 grudnia 2019r

Swearnet Live / Bluzgonet nadaje (2014)
film – 1g15m – 7,27/10 – polskie napisy

John Paul Tremblay, Robb Wells i Mike Smith, znani z serialu „Chłopaki z baraków”, prowadzą premierowy odcinek produkcji swojego internetowego kanału Swearnet.

W rolach głównych: Mike Smith, John Paul Tremblay, Robb Wells

Gatunki: Filmy kanadyjskie, Komedie, Zwariowane komedie, Mroczne komedie
Kategorie: Błyskotliwy, Zwariowany

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 28 listopada 2019

Grudzień 2019 w ofercie HBO GO – nowe filmy, seriale – lista tytułów i zwiastuny

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner