Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, seriale usunięte i nowe filmy przeznaczone do usunięcia (31.08.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.4]

 

netflix-Ultimate Beastmaster
3. sezon Ultimate Beastmaster (2017) | serial, sezon 1-3 | 7+ | 7,84/10 | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.3/10

W tym programie najwięksi twardziele z USA i innych krajów starają się pokonać arcytrudny tor przeszkód. Na zwycięzcę czekają pieniądze, sława oraz duma rodaków.

W rolach głównych: Tiki Barber, CM Punk, Terry Crews
Obsada: Tiki Barber, CM Punk, Terry Crews, Chris Distefano, Francesco Facchinetti, Bianca Balti, Vidyut Jammwal, Sarah-Jane Dias, Bin Gu, Qinyi Du, Paula Vázquez, Saúl Craviotto, Gilles Marini, Sandy Heribert, Charissa Thompson, Yuji Kondo, Sayaka Akimoto, Luke Mockridge, Hans Sarpei, Kyung-seok Seo, Kyeong-rim Park, Luis Ernesto Franco, Inés Sainz, Sylvester Stallone, Nick Cummins, Dannii Minogue, Stuart Bennett, Kate Abdo, Rafinha Bastos, Anderson Silva, Micky Beseinherz, Jeannine Michaelsen
Gatunki: Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Zastrzyk adrenaliny, Emocjonujące, Inspirujące
Twórca: Dave Broome

Sezon 1: Terry Crews i Charissa Thompson zagrzewają wybitnych sportowców z różnych części świata do rywalizacji na kosmicznie trudnym torze przeszkód.

Sezon 2: Kolejna rywalizacja na najtrudniejszym torze przeszkód. Amerykanie zmierzą się ze sportowcami z pięciu nowych krajów, a program poprowadzą Tiki Barber i Chris Distefano.

Sezon 3: Nowa grupa imponujących formą i życiowymi przejściami śmiałków mierzy się z najtrudniejszym torem przeszkód świata. Gospodarzami programu są Tiki Barber i CM Punk.

Stu ośmiu najlepszych sportowców z całego świata staje do walki na morderczym torze przeszkód. Tylko jeden z nich zdobędzie nagrodę główną i tytuł pogromcy Bestii.

Zawodnicy z sześciu krajów kontra najtrudniejszy tor przeszkód na świecie. Kto będzie górą: sportowcy czy Bestia?

Wszechstronni sportowcy z dziewięciu krajów poddają się testowi Bestii w emocjonującym konkursie polegającym na pokonywaniu trudnego toru przeszkód.

 

Fantastyczni sportowcy z dziewięciu krajów rzucają wyzwanie Bestii — najbardziej wymagającemu torowi przeszkód na świecie. W tym sezonie wszystko się zmieniło. Jest więcej krajów, więcej przeszkód i więcej akcji


Netflix Paradise PD s1
Paradise PD (2018) | serial, sezon 1 | 18+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing

Młody ochotnik dołącza do zdegenerowanych policjantów z małomiasteczkowego posterunku dowodzonego przez jego ojca. Razem spróbują wyniuchać jakichś grubszych dilerów.

W rolach głównych: Tom Kenny, David Herman, Sarah Chalke
Obsada: Tom Kenny, David Herman, Sarah Chalke, Kyle Kinane, Dana Snyder, Cedric Yarbrough, Grey Griffin, John DiMaggio, Roger Black, Waco O’Guin
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Animowane seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Brutalne, Zabawne, Sprośne, Absurdalne
Twórcy: Roger Black, Waco O’Guin

Sarah Chalke z „Hożych doktorów” użycza głosu policjantce Ginie w nowym serialu twórców obrazoburczego „Brickleberry”.

 

Taki 13 Posterunek, ale na sterydach 🙂

Kevin spełnia swoje największe marzenie: zostaje gliniarzem i razem ze zdrowo rąbniętymi kolegami z posterunku w Paradise walczy z nowym narkotykiem — metą w romby.

To banda niekompetentnych chamów i prostaków, ale i tak ktoś chce do nich dołączyć. Niecenzuralny serial komediowy o gliniarzach od twórców kultowego „Brickleberry”.


Czytaj również:

Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na wrzesień 2018 – zwiastuny, zapowiedzi – lista nieoficjalna

Netflix Polska: Oficjalny zwiastun [HD] filmu „The Land of Steady Habits / Grzeczny grzesznik” (2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...