Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, seriale usunięte i nowe filmy przeznaczone do usunięcia (31.08.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.4]

netflix Allied
[ AKTUALIZACJE ] Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na sierpień 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na sierpień 2018r. dziś swoją premierę ma:

Allied / Sprzymierzeni (2016) | film | 2g4m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.1/10

II wojna światowa. Podpułkownik Max Vatan traci głowę dla członkini francuskiego ruchu oporu. Wkrótce okazuje się, że wybranka jego serca może być niemieckim szpiegiem.

W rolach głównych: Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris
Obsada: Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris, Lizzy Caplan, Daniel Betts, Matthew Goode, Camille Cottin, August Diehl, Thierry Frémont
Gatunki: Thrillery, Thrillery o szpiegach
Kategorie: Trzymające w napięciu
Reżyser: Robert Zemeckis

Oskarowi Brad Pitt i Marion Cotillard błyszczą na ekranie. Reżyseruje inny zdobywca tej nagrody — Robert Zemeckis.

 


Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami dziś po godzinie 9 zadebiutują w ofercie Netflix Polska:


2. sezon Ozark (2017) | serial, sezon 1-2 | UHD/4K | 16+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

W rolach głównych: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bill Dubuque, Mark Williams

Grający główną rolę męską Jason Bateman wyreżyserował kilka odcinków tego serialu i odpowiada za produkcję wykonawczą.

 

Sezon 1: Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Sezon 2: Marty chce otworzyć rzeczne kasyno, ale w realizacji planów przeszkadzają mu działania Darlene Snell, zwolniony z więzienia ojciec Ruth oraz gangster z Kansas City.

O drugim sezonie Ozark:
W drugim sezonie będziemy śledzić dalsze losy Marty’ego Byrde’a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotywego kartelu. W momencie, kiedy Byrde’om wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwględną prawniczkę Helen Pierce, by trochę namieszała. Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia staję coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde’owie wkrótce zrozumieją, że żeby wyjść z tej sytuacji cało, muszą iść na całość.

W mocno wyczekiwanym drugim sezonie serialu „Ozark” Marty Byrde i jego rodzina nadal kroczą po cienkiej linie współpracy łączącej ich z niebezpiecznym kartelem narkotykowym. Po śmierci Dela Byrde’owie zaczynają powoli wychodzić na prostą, ale wysłana przez przestępców bezwzględna prawniczka, Helen Pierce, wprowadza w ich życiu duże zamieszanie. Marty i Wendy próbują dbać o interesy swojej rodziny, jednocześnie prowadząc ryzykowną grę z głodnymi władzy Snellami, kartelem i pracującą dla nich od niedawna Ruth Langmore, której ojciec, Cade, właśnie wyszedł z więzienia. Stawka znów zostaje podbita, a Byrde’owie orientują się, że wyjście z sytuacji cało będzie wymagało pójścia na całość.

 

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...