Netflix tańszy na urządzeniach z iOS!

Facebooktwitter

Zrzut ekranu 2017-05-25 o 16.25.15

W ciągu ostatnich dni Apple poinformowało swoich użytkowników z Polski, że czeka ich przewalutowanie. Z pozoru zwykła informacja – będziemy mieli po prostu złotówki – co z tego? Okazuje się jednak, że przewalutowanie niesie ze sobą korzyści dla użytkowników z naszego kraju.

Jeśli zdecydujemy się na zakup abonamentu Netflix przez urządzenie Apple’a możemy liczyć się ze zniżką:

  • najtańszy pakiet w cenie 29,99 zł (4,01 zł taniej),
  • średni pakiet w cenie 34,99 zł (8,01 zł taniej),
  • najdroższy pakiet w cenie 44,99 zł (7,01 zł taniej).

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_3491

Ciekawe jest to, że od każdego sprzedanego w ten sposób abonamentu Netflix płaci Apple 30% prowizji. Logicznie rzecz biorąc – ceny w aplikacji powinny być droższe, tak jednak nie jest. Ciekawe, jaki będzie kolejny ruch obu gigantów – czy ceny na urządzeniach iOS pójdą w górę? a może ceny Netflixa w dół – dostosowując się w ten sposób bardziej do naszych krajowych standardów? a może nie zmieni się nic? Będziemy uważnie obserwować tę sprawę i informować Was na bieżąco!

 

P.S. Jeśli korzystacie z urządzeń Apple’a, poszukajcie innych promocji – tańsze w naszej walucie są m.in.: abonament Apple Music, miejsce dyskowe iCloud, czy też zakupy w aplikacjach (np. monety w grze Pokemon GO). Nie wiadomo, czy Apple będzie “wyrównywało” ceny, czy wszystko pozostanie jak jest – warto poszperać już teraz 🙂 Jeśli znajdziecie jakąś ciekawą promocję, dajcie znać w komentarzu!

KOMENTARZE:

6 komentarzy do “Netflix tańszy na urządzeniach z iOS!

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner