Netflix tańszy na urządzeniach z iOS!

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

Zrzut ekranu 2017-05-25 o 16.25.15

W ciągu ostatnich dni Apple poinformowało swoich użytkowników z Polski, że czeka ich przewalutowanie. Z pozoru zwykła informacja – będziemy mieli po prostu złotówki – co z tego? Okazuje się jednak, że przewalutowanie niesie ze sobą korzyści dla użytkowników z naszego kraju.

Jeśli zdecydujemy się na zakup abonamentu Netflix przez urządzenie Apple’a możemy liczyć się ze zniżką:

  • najtańszy pakiet w cenie 29,99 zł (4,01 zł taniej),
  • średni pakiet w cenie 34,99 zł (8,01 zł taniej),
  • najdroższy pakiet w cenie 44,99 zł (7,01 zł taniej).

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_3491

Ciekawe jest to, że od każdego sprzedanego w ten sposób abonamentu Netflix płaci Apple 30% prowizji. Logicznie rzecz biorąc – ceny w aplikacji powinny być droższe, tak jednak nie jest. Ciekawe, jaki będzie kolejny ruch obu gigantów – czy ceny na urządzeniach iOS pójdą w górę? a może ceny Netflixa w dół – dostosowując się w ten sposób bardziej do naszych krajowych standardów? a może nie zmieni się nic? Będziemy uważnie obserwować tę sprawę i informować Was na bieżąco!

 

P.S. Jeśli korzystacie z urządzeń Apple’a, poszukajcie innych promocji – tańsze w naszej walucie są m.in.: abonament Apple Music, miejsce dyskowe iCloud, czy też zakupy w aplikacjach (np. monety w grze Pokemon GO). Nie wiadomo, czy Apple będzie „wyrównywało” ceny, czy wszystko pozostanie jak jest – warto poszperać już teraz 🙂 Jeśli znajdziecie jakąś ciekawą promocję, dajcie znać w komentarzu!

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Netflix tańszy na urządzeniach z iOS!

  1. Mam już wykupioną subskrypcje netflixa żeby płacić taniej to muszę teraz anulować subskrypcje i na nowo subskrybować na urządzeniu z iOS?

  2. Film box live – na stronie 19,99 – w Apple 17,99
    Automapa 7 dni Polska było 2,99 euro jest 8,99 zł (dla androida jest 9,99)

  3. Bzdura ceny są takie same te są podane bez podatku apple na dniach wprowadzi poprawkę. Także spokojnie każdy zapłaci tyle samo 🙂 (info potwierdzone z bok)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...