Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, serial usunięty (22.11.2018)

Facebooktwitter

netflix The Christmas Chronicles
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na listopad 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają także:

The Christmas Chronicles / Kronika świąteczna (2018) | film | 1g44m | 7+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty.

W rolach głównych: Kurt Russell, Darby Camp, Judah Lewis
Obsada: Kurt Russell, Darby Camp, Judah Lewis, Kimberly Williams-Paisley, Oliver Hudson, Lamorne Morris, Martin Roach
Gatunki: Filmy hollywoodzkie, Komedie akcji, Filmy familijne i dla dzieci, Komedie
Kategorie: Uczuciowe, Pogodne, Fantazyjne, Emocjonujące
Reżyser: Clay Kaytis

Kurt Russell gra główną rolę w świątecznym filmie twórców „Kevina samego w domu” i pierwszego „Harry’ego Pottera”.

 

Mówią, że to legenda i postać z bajek. Ale ten Miko1łaj istnieje i ma naprawdę dużo do zrobienia. Czy dwójka dzieciaków pomoże mu uratować Święta?

Kronika świąteczna to świąteczny film przygodowy stworzony przez producenta Chrisa Columbusa (Kevin sam w domu, Harry Potter) i reżysera Claya Kaytisa (Angry Birds). Film opowiada historię siostry i brata, Kate (Darby Camp) i Teddy’ego (Judah Lewis) Pierce’ów, których plan zarejestrowania Świętego Mikołaja (Kurt Russell) na filmie prowadzi do nieoczekiwanej podróży, o której większość dzieci mogłaby tylko pomarzyć. Po wypatrzeniu Mikołaja dzieci zakradają się do jego sań i powodują wypadek, który zagraża podtrzymaniu świątecznej tradycji. Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.


netflix Greenleaf S3
3. sezon Greenleaf (2016) | serial, sezon 1-3 | 13+ | 6,3/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.3/10

Choć członkowie rodziny Greeleafów stoją na czele odłamu kościoła protestanckiego w Memphis, ich pracą i życiem osobistym rządzą chciwość, rozwiązłość i inne grzechy.

W rolach głównych: Merle Dandridge, Kim Hawthorne, Desiree Ross
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Craig Wright

Sezon 1: Choć członkowie rodziny Greenleafów stoją na czele wspólnoty protestanckiej w Memphis, ich pracą i życiem osobistym rządzą chciwość, rozwiązłość i inne grzechy.

Sezon 2: James odczuwa konsekwencje dawnego grzechu. Złość na Maca doprowadza Grace do szaleństwa. Jacob odkrywa mroczną stronę Basie’ego. Kevin próbuje odzyskać Charity.

Sezon 3: Ujawnione przez Mavis informacje kładą się długim cieniem na małżeństwie biskupa i pierwszej damy. Czy doprowadzi to do zmian na szczytach władzy w Calvary?

Premierowy odcinek serialu na Oprah Winfrey Network przyciągnął ponad 3 miliony widzów — najwięcej w historii kanału.

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner