Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun swojego nowego serialu oryginalnego „Ozark” (2017) oraz jego pierwsze zdjęcia

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.6]

OZARKNetflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun swojego nowego serialu oryginalnego „Ozark” (2017) oraz jego pierwsze zdjęcia. Premiera serialu zaplanowana jest na 21 lipca 2017r.

Ozark (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy
Ten mroczny serial opowiada trudną historię rodziny, która zostaje wciągnięta w wir przestępczego świata i przeprowadza się do kurortu w górach Ozark.

W rolach głównych: Jason Bateman, Laura Linney

Reżyserem, producentem wykonawczym i odtwórcą głównej roli w serialu – Marty’iego Byrde’a – jest Jason Bateman, któremu na ekranie towarzyszy (jako żona Wendy) –  nominowana do Oscara Laura Linney. Byrde’owie mają dwójkę nastoletnich dzieci, Charlotte i Jonaha, i wiodą zupełnie zwyczajne życie zupełnie zwyczajnej rodziny. Z jednym wyjątkiem – Marty, poza pracą doradcy finansowego, zajmuje się praniem pieniędzy dla jednego z największych meksykańskich karteli narkotykowych. Kiedy sprawy zaczynają się komplikować, Marty rezygnuje z dostatniego życia w Chicago i przeprowadza się z rodziną do słynącej z pięknych jezior Krainy Ozarks w spokojnym Missouri.

W serialu występują ponadto Esai Morales, Julia Garner, Marc Menchaca, Jason Butler Harner i Harris Yulin.

Ozark to mroczny dramat o kapitalizmie, relacjach rodzinnych i instynkcie przetrwania.

Ozark Ozark Ozark Ozark

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...