Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun swojego nowego serialu oryginalnego „Ozark” (2017) oraz jego pierwsze zdjęcia

Facebooktwitter

OZARKNetflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun swojego nowego serialu oryginalnego „Ozark” (2017) oraz jego pierwsze zdjęcia. Premiera serialu zaplanowana jest na 21 lipca 2017r.

Ozark (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy
Ten mroczny serial opowiada trudną historię rodziny, która zostaje wciągnięta w wir przestępczego świata i przeprowadza się do kurortu w górach Ozark.

W rolach głównych: Jason Bateman, Laura Linney

Reżyserem, producentem wykonawczym i odtwórcą głównej roli w serialu – Marty’iego Byrde’a – jest Jason Bateman, któremu na ekranie towarzyszy (jako żona Wendy) –  nominowana do Oscara Laura Linney. Byrde’owie mają dwójkę nastoletnich dzieci, Charlotte i Jonaha, i wiodą zupełnie zwyczajne życie zupełnie zwyczajnej rodziny. Z jednym wyjątkiem – Marty, poza pracą doradcy finansowego, zajmuje się praniem pieniędzy dla jednego z największych meksykańskich karteli narkotykowych. Kiedy sprawy zaczynają się komplikować, Marty rezygnuje z dostatniego życia w Chicago i przeprowadza się z rodziną do słynącej z pięknych jezior Krainy Ozarks w spokojnym Missouri.

W serialu występują ponadto Esai Morales, Julia Garner, Marc Menchaca, Jason Butler Harner i Harris Yulin.

Ozark to mroczny dramat o kapitalizmie, relacjach rodzinnych i instynkcie przetrwania.

Ozark Ozark Ozark Ozark

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner