Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (04.05.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś także swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon Kong: King of the Apes / Kong – król małp (2016) – serial animowany – 7+ – 7,48/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.1/10

Jest rok 2050, szalony naukowiec wypuszcza swoją armię zmechanizowanych dinozaurów. Tylko Kong z przyjaciółmi mogą odeprzeć ataki i ocalić świat.

W rolach głównych: Lee Tockar, Sam Vincent, Alessandro Juliani
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki

Sezon 1: Gdy naukowiec wypuszcza armię superpotężnych dinozaurów, tylko Kong i przyjaciele mogą odeprzeć ataki i ocalić świat.

Sezon 2: Lukas i przyjaciele poznają świat pełen prehistorycznych stworzeń, odkrywają przeszłość Konga i starają się powstrzymać powstanie robotów dowodzone przez Botilę.

Lukas, Kong i reszta znów rzucają się w wir przygody! Tym razem odkrywają niesamowity podziemny świat i próbują udaremnić przebiegłe plany Botili.nowy odcinek serii My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman / Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – zaprasza David Letterman (2017) – serial, talk-show – 13+ – UHD/4K – polskie napisy
IMDb: 8.2/10

Ikona telewizji, David Letterman, w swoim comiesięcznym talk‑show rozmawia ze znanymi na całym świecie osobistościami i wyrusza z nimi na ciekawe wyprawy.

W rolach głównych: Prezydent Barack Obama, George Clooney, Malala Yousafzai
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Amerykańskie seriale i programy

Oprócz licznych nagród Emmy Letterman zdobył też nagrodę Peabody’ego oraz nagrodę im. Marka Twaina za amerykański humor.

 

Najlepsze z sezonu 5 – 1. Gra w klasy na minach – 52m

Tina Fey szczerze opowiada o swojej rodzinie, zmianach w „Saturday Night Live” i o jednej chwili, której żałuje. W programie pojawia się też ikona bluesa, Buddy Guy.

Gościem Davida jest Tina Fey — gwiazda programu „Saturday Night Live”, producentka i scenarzystka. Widzów czeka ciekawa rozmowa m.in. o rodzinie, komedii i polityce


Swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś również film:


Family Blood (2018) – film1g32m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 5.9/10

Kobieta, która uwolniła się od nałogu, przeprowadza się z dziećmi do nowego miasta, by zacząć życie od nowa. Nie spodziewa się jednak, jak paranormalne to życie będzie.

W rolach głównych: James Ransone, Vinessa Shaw, Ajiona Alexus
Gatunki: Horrory
Reżyser: Sonny Mallhi


Tylko do 10 maja 2018r. będzie dostępny w ofercie Netflix Polska film:


Allende (2014) – film1g30m – 13+ – 6,13/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 6.0/10

Dramatyczna adaptacja siedmiu ostatnich godzin życia Salvadora Allende — prezydenta Chile, który zginął podczas zamachu stanu 11 września 1973 r.

W rolach głównych: Daniel Muñoz, Aline Küppenheim, Horacio Videla
Gatunki: Dramaty, Dramaty oparte na faktach, Dramaty o tematyce wojskowej, Dramaty polityczne
Twórca: Miguel Littin
Reżyser: Miguel Littin


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacja (04.05.2018)

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska – Anon, Manhunt i Koniec Gry (04.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner