Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (07.09.2018)

Facebooktwitter

netflix Marvel Iron Fist S2
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na wrzesień 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na wrzesień 2018r. dziś swoją premierę mają nowe sezony seriali:

Marvel: Iron Fist (2017) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Uznany za zmarłego Danny Rand powraca po piętnastu latach. Uzbrojony w moc Iron Fist ma zamiar odzyskać własną przeszłość i wypełnić swoje przeznaczenie.

W rolach głównych: Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham
Obsada: Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Scott Buck

Sezon 1: Danny Rand, kiedyś uznany za zmarłego, powraca po piętnastu latach. Uzbrojony w moc Iron Fist chce odzyskać swoją przeszłość i wypełnić przeznaczenie.

Sezon 2: Nowojorskie Chinatown szykuje się na wojnę gangów. Tymczasem Danny i Colleen dbają o bezpieczeństwo niewinnych oraz stawiają czoła nowym i starym wrogom.

W drugim sezonie będziemy obserwować dalszą przemianę Danny’ego, który będzie próbował odnaleźć swoją drogę w obcym i brutalnym świecie, poznając przy tym prawdę o samym sobie. W tym sezonie Danny przyrzekł, że po odejściu Matta Murdocka, to on weźmie na siebie misję ochrony miasta. Jednak dramatyczny bieg wydarzeń sprawia, że on sam znajduje się w niebezpieczeństwie. Danny musi zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami, aby uchronić nie tylko miasto, ale także bliskie mu osoby.


Tej broni nie trzymasz. Tą bronią walczysz.

W drugim sezonie ​Marvel: Iron Fist wystąpią: Finn Jones (Danny Rand), Jessica Henwick (Colleen Wing), Sacha Dhawan (Davos), Tom Pelphrey (Ward Meachum), Jessica Stroup (Joy Meachum), Simone Missick (Misty Knight) oraz po raz pierwszy Alice Eve w roli Mary Walker.

Nowy Jork szykuje się do wojny, ale Danny Rand nie zamierza się wycofać. Przecież nie na darmo mówią na niego Iron Fist.


netflix Stretch Armstrong and the Flex Fighters S2
Stretch Armstrong & the Flex Fighters / Stretch Armstrong i Flex Fighterzy (2017)
| serial, sezon 1-2 | 7+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.7/10

Jake Armstrong i jego kumple zmieniają się w superbohaterów, co otwiera przed nimi możliwości, o których inni nastolatkowe mogą tylko pomarzyć.

W rolach głównych: Scott Menville, Steven Yeun, Ogie Banks
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Telewizyjne kreskówki

Sezon 1: Jake Armstrong i jego kumple zmieniają się w superbohaterów, co otwiera przed nimi możliwości, o których inni nastolatkowe mogą tylko pomarzyć.

Sezon 2: Fałszywie oskarżeni o atak na Rook Tower, ścigani przez stróżów prawa Flex Fighterzy nadal chronią swoje miasto. Czy mieszkańcy Charter City jeszcze kiedyś im zaufają?

Szkolne życie Jake’a i jego kumpli już nigdy nie będzie takie samo po kontakcie z substancją, dzięki której zyskują nadludzkie umiejętności.

Mieszkańcy Charter City odwracają się od Stretcha i Flex Fighterów, więc ci muszą teraz poszukać pomocy gdzie indziej — w przeciwnym razie ich potężni wrogowie zwyciężą.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner