Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (15.08.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix The 100 s5

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś również o nowe odcinki seriali:

finałowy, 13 odcinek 5. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-5 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Obsada: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Christopher Larkin, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington, Lindsey Morgan, Devon Bostick, Richard Harmon, Ricky Whittle, Jarod Joseph, Chelsey Reist, Sachin Sahel, Adina Porter, Tasya Teles, Thomas McDonell
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jason Rothenberg

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

S5O13 – 13. Damokles: część druga – 42min

netflix-the-100-S5E13

Po katastrofie w wąwozie Wonkru jednoczą się pod przywództwem Madi. Czas na ostateczne starcie. Szalony plan McCreary’ego ujawnia szokującą prawdę.

netflix Explained s1
15
odcinek 1. sezonu Explained / Wyjaśniamy (2018) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.2/10

Pełen ciekawostek serial współtworzony przez Vox, który odpowiada na różnorodne pytania, np. dlaczego kryptowaluty zyskały popularność i czemu diety bywają nieskuteczne.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne

S1O15 – 15. Czy możemy żyć wiecznie? – 18 min
netflix explained S1E15

Czy uda nam się znacznie wydłużyć ludzkie życie? Eksperci omawiają odkrycia naukowe, które mogą nam w tym pomóc. A może kluczem jest francuski wrzos?

Modyfikacje genetyczne, giełda, muzyczne fenomeny itd. — poznaj niezwykłe zjawiska, które kształtują współczesny i przyszły świat.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...