Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – nowe sezony seriali „Black Lightning” i „7Seeds”

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe filmy, jeden nowy serial oraz nowe odcinki serialu Black Lightning i 7Seeds. Dwa filmy zostały przeznaczone do usunięcia 2 kwietnia 2020r.

Dzisiejsze nowości

3. sezon Black Lightning (2018) | serial, sezon 1-3 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‚Krondon’ Jones III

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

 

Sezon 1: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

Sezon 2: Jefferson musi poradzić sobie z szokującymi informacjami oraz nowymi zagrożeniami ze strony Tobiasa. Tymczasem Freeland domaga się sprawiedliwości dla „ludzi z kapsuł”.

Sezon 3: Ataki Markowian zmuszają agencję ASA do odcięcia Freeland. Anissa przyjmuje nową sekretną tożsamość. Green Light uderza w rodzinę Pierce’ów.

 

Gatunki: Seriale science fiction, Seriale o tematyce społecznej, Seriale na podstawie komiksów, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Mocny, Emocjonujący


druga część 7SEEDS (2019) | serial anime, część 1-2 | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Nieśmiała Natsu po przebudzeniu dowiaduje się, że należy do grupy wybrańców, którzy mają zapewnić ciągłość rasy ludzkiej. Razem muszą przetrwać na odmienionej Ziemi.

W rolach głównych: Nao Toyama, Jun Fukuyama, Katsuyuki Konishi

 

Część 1.: 12 odcinków – Nieśmiała dziewczyna, Natsu, dowiaduje się, że należy do grupy wybrańców, którzy mają zapewnić ciągłość rasy ludzkiej. Razem muszą przetrwać na odmienionej Ziemi.

Część 2.: 12 odcinków od 26.03.2020 – Ostatni ocalali z Japonii uczą się sztuki przetrwania w nowym świecie i życia we własnym towarzystwie. Jak cała sytuacja wpłynie na ich człowieczeństwo?

 

Gatunki: Seriale na podstawie mangi, Anime — dramaty, Anime w konwencji science fiction i fantasy, Japońskie programy i seriale, Seriale anime
Kategorie: Fantazyjne, Trzymające w napięciu, Wzruszające

 

Ostatni ocaleni z Japonii próbują odnaleźć się w nowym, pełnym niebezpieczeństw otoczeniu. Jednak więzi międzyludzkie oraz te łączące przeszłość z teraźniejszością są wieczne.

7SEEDS: Część 1 – zwiastun

Natsu budzi się w postapokaliptycznym świecie i odkrywa, że została zahibernowana w ramach programu, który miał zapewnić przetrwanie gatunku ludzkiego.

Happy Old Year (2019)
film – 1g53m – polskie napisy

Podczas wielkiego sprzątania domu kobieta znajduje rzeczy należące do swojego byłego. Tak zaczyna się jej powrót do przeszłości, którą niełatwo będzie uporządkować.

W rolach głównych: Chutimon Chuengcharoensukying, Sunny Suwanmethanont, Sarika Sartsilpsupa

Gatunki: Thai Movies, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Oszczędny w środkach, Wzruszający, Romantyczny

Making Unorthodox / Unorthodox – za kulisami (2020)
film – 21m – polskie napisy

Zaglądamy za kulisy jednego z pierwszych seriali ukazujących autentyczne życie kobiet w społeczności chasydów.

Gatunki: Filmy dokumentalne, Filmy niemieckie

Unorthodox (2020)
serial – polskie napisy i lektor

Ortodoksyjna Żydówka ucieka z Brooklynu do Berlina przed zaaranżowanym małżeństwem i trafia pod skrzydła grupy muzyków. Jednak przeszłość depcze jej po piętach.

W rolach głównych: Shira Haas, Amit Rahav, Jeff Wilbusch
Twórcy: Anna Winger, Alexa Karolinski

UHD, 4K

Sezon 1.: 4 odcinki od 26.03.2020 – Ortodoksyjna Żydówka ucieka z Brooklynu do Berlina przed zaaranżowanym małżeństwem i trafia pod skrzydła grupy muzyków. Jednak przeszłość depcze jej po piętach.

Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Seriale o tematyce społecznej, Niemieckie programy i seriale, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Osobisty, Wzruszający

https://youtu.be/ktcm9mp-e-c

Pragnąca określić siebie młoda kobieta opuszcza ultraortodoksyjną nowojorską społeczność żydowską i rozpoczyna nowe życie w Berlinie. Jednak gdy zaczyna kroczyć własną ścieżką, dopada ją przeszłość.

Serial oryginalny Netflix inspirowany bestsellerem New York Timesa pod tytułem „Unorthodox” autorstwa Deborah Feldman.

Filmy dostępne tylko do 1 kwietnia 2020r.

DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis / DC Super Hero Girls: Legendy Atlantydy (2018)
film dla dzieci i młodzieży – 1g15m – polskie napisy i lektor

Ktoś kradnie magiczną księgę ze szkoły dla superbohaterów. Wonder Woman, Batgirl i ich przyjaciele wyruszają w podwodną podróż, by ocalić Atlantydę i resztę świata.

W rolach głównych: Grey Griffin, Mae Whitman, Anais Fairweather

Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci
Kategorie: Emocjonujący

Wolf Warrior 2 / Zhan lang 2 (2017)
film – 2g3m – polskie napisy

Były żołnierz chińskich sił specjalnych wraca do walki, aby chronić cywilów w nękanym wojną afrykańskim państwie przed najemnikami i handlarzami bronią.

W rolach głównych: Wu Jing, Frank Grillo, Wu Gang

Gatunki: Chińskie filmy, Akcja i przygoda, Azjatyckie filmy akcji, Filmy akcji i przygodowe o tematyce wojskowej
Kategorie: Brutalny, Mocny

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Ograniczanie ruchu w serwisie Netflix – informacja prasowa

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 26 marca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner