HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 26 marca

Facebooktwitter

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na marzec 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś dwa nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Diego / DIEGO MARADONA (2019) | film biograficzny, dokumentalny | 130m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Diego Maradona przyjechał do Neapolu 5 lipca 1984 roku, a jego nowy klub zapłacił za niego rekordową kwotę. Charyzmatyczny Argentyńczyk był czczony na boisku i poza nim. Doprowadził też Napoli do pierwszego tytułu w lidze. Obraz przedstawia niezwykłe i niezapomniane historie o cudach, których piłkarz dokonał na boisku oraz opowiada o mrocznych dniach, które nadeszły potem. Produkcja bazuje na ponad 500 godzinach niepublikowanych wcześniej nagrań z osobistych archiwów Maradony, materiałach informacyjnych oraz wywiadach z historykami i dziennikarzami. Twórcą filmu dokumentalnego jest zdobywca Oscara Asifa Kapadia (Amy), a jego producentami są wyróżniony Nagrodą Akademii James Gay-Rees (Amy) oraz Paul Martin (Ronaldo).

Reżyseria: Asif Kapadia
Obsada: Pelé, Diego Armando Maradona, Claudia Villafañe, Dalma Maradona, Jorge Burruchaga
Kraj: GB


Krzyżówkowe zagadki: Mordercza łamigłówka / CROSSWORD MYSTERIES: A PUZZLE TO DIE FOR (2019) | film kryminalny, dramat | 83m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Życie błyskotliwej redaktorki krzyżówek, Tess Harper (Lacey Chabert), wywraca się do góry nogami, kiedy okazuje się, że kilka jej wskazówek w ostatnich łamigłówkach powiązanych jest z nierozwiązanymi przestępstwami. Policja wszczyna dochodzenie, a kobieta musi udowodnić swoją niewinność. W tym celu nawiązuje współpracę z nieprzejednanym policyjnym detektywem (Brennan Elliott). Czy uda im się znaleźć wspólny język?Trzymający w napięciu film telewizyjny w reżyserii Dona McCutcheona (serial Gęsia skórka). Gwiazdami kryminału są Lacey Chabert (Wredne dziewczyny) oraz Brennan Elliott (Noc w muzeum: Tajemnica grobowca), którzy już wcześniej spotkali się na planie filmu Z całego serca. W pozostałych rolach występują Barbara Niven (Sekret mojej matki), John Kapelos (Legalna blondynka) oraz Victor A. Young (Igraszki losu).

Reżyseria: Don Mccutcheon
Obsada: Lacey Chabert, Brennan Elliott, John Kapelos, Barbara Niven, Victor A. Young
Kraj: USA

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery filmów animowanych w ofercie HBO GO Polska – Lego. Przygoda 2, Auta, Auta 2 i Herkules

Netflix zamawia serial animowany „Angry Birds: Summer Madness”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner